Royal Canin Mini Ageing v omáčce 12x85 g, 1.020 g
Mokré krmivo pro starší malé psy
296,99 Kč 350,00 Kč -15%
(291,17 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Zdravé stárnutí
- Podporuje funkci ledvin
- Krásná srst
Popis
Starší psi potřebují i ve druhé polovině života správné krmivo, které podpoří jejich zdraví ve vyšším věku. ROYAL CANIN Mini Ageing in Soße bylo speciálně přizpůsobeno potřebám malých psů od 8 let s hmotností do 10 kg.
ROYAL CANIN Mini Ageing in Soße obsahuje exkluzivní komplex antioxidantů, který pomáhá neutralizovat volné radikály. Díky pečlivě vyváženému obsahu fosforu krmivo zároveň pomáhá podporovat ledviny psa a přispívá k udržení jejich správné funkce.
Zdraví srsti psa si zaslouží podporu po celý život, ve vyšším věku je však obzvlášť důležité. Přídavek Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA pomáhá podporovat a udržovat zdravou, opečovávanou kůži i dobrou kondici srsti Vašeho psa.
Další produktové varianty pro větší pestrost
ROYAL CANIN Mini Ageing je dostupné také jako suché krmivo v podobě křupavých granulí. Pokud zvažujete kombinované krmení suchým a mokrým krmivem, řiďte se jednoduše našimi doporučeními pro krmení. Díky tomu zajistíte, že Váš pes dostane správné množství mokrého i suchého krmiva.
Závazek kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Mini Ageing in Soße nabízíte svému psovi kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
- Hmotnost 2 kg: 2,5 kapsičky
- Hmotnost 4 kg: 4 kapsičky
- Hmotnost 5 kg: 4,5 kapsičky
- Hmotnost 6 kg: 5 kapsiček
- Hmotnost 8 kg: 6,5 kapsičky
- Hmotnost 10 kg: 7,5 kapsičky
| Produkt č. | ROC-4703 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579008287 |
| Výrobce č. | 4703 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | senior |
| Velikost zvířete: | mini (5-10 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | kůže a srst, kosti |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, obiloviny, rostlinné proteinové extrakty, oleje a tuky, rostlinné vedlejší produkty, minerály, droždí
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 8 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 0,9 % |
| obsah tuku | 5,1 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,5 % |
| vlhkost | 80,3 % |
| EPA/DHA | 0,12 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 180 IE |
| vitamín C | 70 mg |
| železo (3b103) | 9 mg |
| jód (3b202) | 0,23 mg |
| měď (3b405/3b406) | 1,8 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 2,8 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 28 mg |
technologická aditiva
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Mini Ageing v omáčce 12x85 g (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 1 | (50%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
2 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování