Royal Canin Medium Puppy v omáčce 10x140 g, 1.400 g
Mokré krmivo pro štěňata středních plemen psů do 12. měsíce
449,32 Kč 500,00 Kč -10%
(320,94 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Jemná textura pro mléčné zuby
- Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti
- Podporuje vývoj mozku
Popis
Jak štěně roste, prochází mnoha změnami a objevuje nespočet nových věcí. Postupně se vyvíjí také jeho přirozená obranyschopnost. ROYAL CANIN Medium Puppy v omáčce je vhodné pro štěňata do 12 měsíců s konečnou hmotností mezi 11 a 25 kg a bylo speciálně přizpůsobeno potřebám středně velkých štěňat.
Proč je speciální krmivo pro středně velká štěňata důležité?
Odstavení mladých psů od mateřského mléka může být náročné – zejména tehdy, pokud krmivo není speciálně přizpůsobeno potřebám štěněte. Proto má ROYAL CANIN Medium Puppy v omáčce velikost a texturu kousků přizpůsobenou mléčným zubům rostoucích štěňat středně velkých plemen.
Lahodné krmivo vědecky prokazatelně podporuje vývoj přirozené obranyschopnosti štěňat díky komplexu živin s vitamíny E a C. ROYAL CANIN Medium Puppy v omáčce je navíc obohaceno o Omega-3 mastnou kyselinu DHA, která vědecky prokazatelně podporuje vývoj mozku štěňat a může podpořit proces učení při raném tréninku štěněte.
Pro více rozmanitosti
ROYAL CANIN Medium Puppy je k dostání také jako suché krmivo ve formě křupavých granulí. Pokud zvažujete kombinované krmení suchým a mokrým krmivem, jednoduše se řiďte našimi doporučeními ke krmení. Zajistíte tak, že Váš pes dostane správné množství mokrého i suchého krmiva.
Příslib kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí rozsáhlou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním výživovým potřebám i životnímu stylu Vašeho štěněte. To znamená, že s ROYAL CANIN Medium Puppy v omáčce nabízíte svému štěněti kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► Konečná hmotnost 12 kg:
2 měsíce: 4+1/2 kapsičky; 4 měsíce: 6 kapsiček; 8 měsíců: 5 kapsiček; 10 měsíců: 4+1/2 kapsičky; 11 měsíců: 4 kapsičky
► Konečná hmotnost 18 kg:
2 měsíce: 6 kapsiček; 4 měsíce: 8 kapsiček; 8 měsíců: 7 kapsiček; 10 měsíců: 6 kapsiček; 11 měsíců: 6 kapsiček
► Konečná hmotnost 24 kg:
2 měsíce: 7 kapsiček; 4 měsíce: 9 kapsiček; 8 měsíců: 9 kapsiček; 10 měsíců: 7+1/2 kapsičky; 11 měsíců: 7 kapsiček
Kombinované krmení 1 kapsička + suché krmivo Medium Puppy:
► Konečná hmotnost 12 kg:
2 měsíce: 128 g krmiva; 4 měsíce: 170 g krmiva; 8 měsíců: 134 g krmiva; 10 měsíců: 114 g krmiva; 11 měsíců: 113 g krmiva
► Konečná hmotnost 18 kg:
2 měsíce: 181 g krmiva; 4 měsíce: 242 g krmiva; 8 měsíců: 211 g krmiva; 10 měsíců: 169 g krmiva; 11 měsíců: 167 g krmiva
► Konečná hmotnost 24 kg:
2 měsíce: 205 g krmiva; 4 měsíce: 284 g krmiva; 8 měsíců: 283 g krmiva; 10 měsíců: 220 g krmiva; 11 měsíců: 218 g krmiva
| Produkt č. | ROC-4711 |
|---|---|
| Obsah: | 1.400 g |
| EAN: | 9003579008324 |
| Výrobce č. | 4711 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Velikost zvířete: | střední (11–25 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | růst |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, oleje a tuky, obiloviny, rostlinné proteinové extrakty, minerály, rostlinné vedlejší produkty, droždí
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 8,4 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 6 % |
| surový popel | 2 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 1 % |
| vlhkost | 78,4 % |
| omega 3 (DHA) | 0,047 % |
| vitamín E | 160 mg |
| vitamín C | 95 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 150 IE |
| železo (3b103) | 6 mg |
| jód (3b202) | 0,34 mg |
| měď (3b405/3b406) | 2,7 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 1,9 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 19 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Medium Puppy v omáčce 10x140 g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování