Royal Canin Medium Ageing 10+, 3 kg
Suché krmivo pro starší středně velké psy
629,00 Kč
(209,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podpora svalové hmoty
- Podpora přirozené obranyschopnosti
- Podpora celoživotní vitality
Popis


VĚDĚLI JSTE?
Středně velcí psi mají specifické vlastnosti. Proto je receptura MEDIUM z řady Size Health Nutrition značky ROYAL CANIN® pečlivě přizpůsobena jejich speciálním potřebám.

Objevte výhody tohoto produktu pro svého psa
Přizpůsobená velikost granulí podporuje žvýkání.

Přínosy pro zdraví Vašeho psa
PODPORA SVALSTVA – přispívá k udržení svalové hmoty díky přizpůsobenému obsahu kvalitních bílkovin.
PŘIROZENÁ OBRANYSCHOPNOST – pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost Vašeho psa, zejména díky směsi vitamínů (včetně vitamínu C a E) a prebiotik.
PODPORA CELOŽIVOTNÍ VITALITY – obohaceno o esenciální živiny (EPA, DHA a vitamíny), které pomáhají podporovat vitalitu po celý život.

PROČ JE KOMBINOVANÉ KRMENÍ DŮLEŽITÉ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí, a pomáhá tak zintenzivnit zážitek z krmení.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní + MOKRÉ KRMIVO podporuje příjem tekutin.
KRMIVO PRO KAŽDÝ VĚK

ZVAŽTE ROYAL CANIN© PRO SVÉ ZVÍŘE
ZDRAVÍ JE NAŠÍ VÁŠNÍ
Během více než 50 let výzkumu a inovací jsme vyvinuli výživu na míru specifickým potřebám koček a psů různých velikostí, plemen a životního stylu.
Naše závazky:
ZVÍŘATA NA PRVNÍM MÍSTĚ, SDÍLENÁ ZKUŠENOST, VÝŽIVA NA MÍRU, PROKAZATELNÉ VÝSLEDKY, JEDINEČNÉ DO NEJMENŠÍHO DETAILU.
| Produkt č. | ROC-11043 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550802734 |
| Výrobce č. | 11043 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | senior |
| Velikost zvířete: | střední (11–25 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | klouby, vazy a šlachy (pohybový aparát), kůže a srst, kosti |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
rýže, drůbeží bílkovina (sušený), pšenice, pšeničná krmná mouka, živočišný tuk, kukuřice, kukuřičné glutenové krmivo, živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), sušená řepná dužina, izolát rostlinných bílkovin[1], rybí olej, sójový olej, kvasnice a jejich části, rajčata (zdroj lykopenu), psyllium (slupky a semínka), fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů), minerály, olej z brutnáku lékařského, hydrolyzováno z korýšů (zdroj glukosaminu), květová moučka z aksamitníku (zdroj luteinu), hydrolyzováno z chrupavky (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 26 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 14 % |
| surový popel | 4,7 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 1,7 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 30.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (E1) | 42 mg |
| jód (E2) | 4,2 mg |
| měď (E4) | 13 mg |
| mangan (E5) | 55 mg |
| zinek (E6) | 138 mg |
| selen (E8) | 0,07 mg |
| extrakt z čaje (Zdroj polyfenolů) | 150 mg |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Medium Ageing 10+ (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování