Royal Canin Medium Adult 7+, 15 kg
Suché krmivo pro starší středně velké psy
1 999,00 Kč
(133,27 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podpora svalové hmoty
- Podpora přirozené obranyschopnosti
- Optimální podpora vitality
Popis


VĚDĚLI JSTE?
Středně velcí psi mají specifické vlastnosti. Proto je receptura MEDIUM z řady Size Health Nutrition značky ROYAL CANIN© pečlivě přizpůsobena jejich speciálním potřebám.

Objevte výhody tohoto produktu pro svého psa
Přizpůsobená velikost granulí podporuje žvýkání.

Přínosy pro zdraví Vašeho psa
PODPORA SVALSTVA – přispívá k udržení svalové hmoty díky přizpůsobenému obsahu kvalitních bílkovin.
PŘIROZENÁ OBRANYSCHOPNOST – pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost Vašeho psa, zejména díky směsi vitamínů (včetně vitamínu C a E) a prebiotik.
OPTIMÁLNÍ PODPORA VITALITY – díky komplexu vitamínů pomáhá udržovat vitalitu.

PROČ JE KOMBINOVANÉ KRMENÍ DŮLEŽITÉ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí, a pomáhá tak zintenzivnit zážitek z krmení.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní + MOKRÉ KRMIVO podporuje příjem tekutin.
KRMIVO PRO KAŽDÝ VĚK

ZVAŽTE ROYAL CANIN© PRO SVÉ ZVÍŘE
ZDRAVÍ JE NAŠÍ VÁŠNÍ
Během více než 50 let výzkumu a inovací jsme vyvinuli výživu na míru specifickým potřebám koček a psů různých velikostí, plemen a životního stylu.
Naše závazky:
ZVÍŘATA NA PRVNÍM MÍSTĚ, SDÍLENÁ ZKUŠENOST, VÝŽIVA NA MÍRU, PROKAZATELNÉ VÝSLEDKY, JEDINEČNÉ DO NEJMENŠÍHO DETAILU.
| Produkt č. | ROC-2925 |
|---|---|
| Obsah: | 15 kg |
| EAN: | 3182550402286 |
| Výrobce č. | 2925 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | střední (11–25 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | kůže a srst, vitamíny, minerální látky a stopové prvky |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
drůbeží bílkovina (sušený), rýže, kukuřice, pšeničná krmná mouka, živočišný tuk, kukuřičná krmná mouka, izolát rostlinných bílkovin, pšenice, sušená řepná dužina, živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), rybí olej, minerály, sójový olej, kvasnice a jejich části, psyllium (slupky a semínka), fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů), olej z brutnáku lékařského, květová moučka z aksamitníku (zdroj luteinu)
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 25 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 14 % |
| surový popel | 5,2 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 1,6 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 22.000 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (E1) | 43 mg |
| jód (E2) | 4,3 mg |
| měď (E4) | 13 mg |
| mangan (E5) | 56 mg |
| zinek (E6) | 134 mg |
| selen (E8) | 0,07 mg |
| extrakt z čaje (Zdroj polyfenolů) | 150 mg |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Medium Adult 7+ (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování