Royal Canin Maxi Starter, 15 kg
Starter pro březí feny a štěňata velkých plemen
1 910,38 Kč 2 249,00 Kč -15%
(127,36 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje zdraví feny i štěňat
- Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti štěňat
- Podporuje vyváženou střevní mikroflóru
- Podporuje zdravé trávení
Popis
Březí feny a feny, které nedávno porodily vrh, potřebují speciální výživu pro dlouhodobé zdraví i co nejlepší start svých štěňat. ROYAL CANIN Maxi Starter Mother & Babydog je ideální pro fenu během březosti a období kojení. Je vhodné také pro výživu štěňat velkých plemen v prvních dvou měsících života, která v dospělosti dosáhnou tělesné hmotnosti 26–44 kg.
Proč je speciální krmivo pro březí feny velkých plemen a mladá štěňata důležité?
Toto krmivo obsahuje všechny potřebné živiny, které mohou podporovat a pomáhat udržovat zdraví feny i jejích štěňat. ROYAL CANIN Maxi Starter Mother & Babydog je speciální nutriční řešení přizpůsobené vysokým energetickým potřebám fen na konci březosti a během kojení i optimálnímu růstu štěňat.
Vědecky prokázaný komplex živin s vitamíny E a C navíc podporuje vývoj přirozené obranyschopnosti štěňat. ROYAL CANIN Maxi Starter Mother & Babydog obsahuje kombinaci prebiotik (MOS) a vysoce stravitelných bílkovin pro podporu vyvážené střevní mikroflóry a zdravého trávení.
Více rozmanitosti pro psí maminku i štěňata
Aby vyhovělo individuálním preferencím různých psů, je ROYAL CANIN Starter Mother & Babydog dostupné také ve formě obzvlášť jemné Mousse. Pokud zvažujete kombinované krmení svých psů, jednoduše se řiďte našimi pokyny pro krmení, abyste zajistili, že Váš pes dostane správné množství mokrého i suchého krmiva.
Závazek kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí rozsáhlou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Maxi Starter Mother & Babydog nabízíte své březí feně a jejím štěňatům kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► pro štěně:
- Cílová hmotnost 26 kg: týden 0–3: Babydog Milk; týden 3–6: 138 g; týden 6–8: 253 g
- Cílová hmotnost 30 kg: týden 0–3: Babydog Milk; týden 3–6: 138 g; týden 6–8: 253 g
- Cílová hmotnost 35 kg: týden 0–3: Babydog Milk; týden 3–6: 157 g; týden 6–8: 283 g
- Cílová hmotnost 40 kg: týden 0–3: Babydog Milk; týden 3–6: 157 g; týden 6–8: 283 g
- Cílová hmotnost 44 kg: týden 0–3: Babydog Milk; týden 3–6: 157 g; týden 6–8: 283 g
► pro březí fenu:
- 26 kg: 6. týden: 334 g; 8. týden: 395 g; od laktace ad libitum
- 30 kg: 6. týden: 372 g; 8. týden: 439 g; od laktace ad libitum
- 35 kg: 6. týden: 417 g; 8. týden: 493 g; od laktace ad libitum
- 40 kg: 6. týden: 461 g; 8. týden: 545 g; od laktace ad libitum
- 44 kg: 6. týden: 495 g; 8. týden: 585 g; od laktace ad libitum
Kombinované krmení se Starter Mousse Mother & Babydog:
► pro štěně:
- Cílová hmotnost 26 kg: týden 3–6: 1 konzerva + 89 g; týden 6–8: 1 konzerva + 203 g
- Cílová hmotnost 30 kg: týden 3–6: 1 konzerva + 92 g; týden 6–8: 1 konzerva + 208 g
- Cílová hmotnost 35 kg: týden 3–6: 1 konzerva + 107 g; týden 6–8: 1 konzerva + 233 g
- Cílová hmotnost 40 kg: týden 3–6: 1 konzerva + 107 g; týden 6–8: 1 konzerva + 233 g
- Cílová hmotnost 44 kg: týden 3–6: 1 konzerva + 107 g; týden 6–8: 1 konzerva + 233 g
► pro březí fenu:
- 26 kg: 6. týden: 1 konzerva + 317 g; 8. týden: 1 konzerva + 384 g; od laktace ad libitum
- 30 kg: 6. týden: 1 konzerva + 361 g; 8. týden: 1 konzerva + 436 g; od laktace ad libitum
- 35 kg: 6. týden: 1 konzerva + 406 g; 8. týden: 1 konzerva + 491 g; od laktace ad libitum
- 40 kg: 6. týden: 1 konzerva + 456 g; 8. týden: 1 konzerva + 546 g; od laktace ad libitum
- 44 kg: 6. týden: 1 konzerva + 501 g; 8. týden: 1 konzerva + 601 g; od laktace ad libitum
| Produkt č. | ROC-2525 |
|---|---|
| Obsah: | 15 kg |
| EAN: | 3182550778787 |
| Výrobce č. | 2525 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý, štěňátko |
| Velikost zvířete: | maxi (26–44 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | imunitní systém a obranyschopnost, růst |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
rýže, drůbeží bílkovina (sušené), živočišný tuk, pšeničné lepkové krmivo[1], kukuřice, hydrolyzované živočišné bílkoviny, minerály, sušená řepná dužina, sójový olej, lignocelulóza, rybí olej, psyllium (slupky a semínka), fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů) 0,30 %, olej z řas Schizochytrium sp. (zdroj DHA), butyrát, moučka z aksamitníku
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 30 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 22 % |
| surový popel | 8,4 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 1,8 % |
| omega 3 (DHA) | 0,19 % |
| vitamín E | 500 mg |
| vitamín C | 400 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 18.500 IE |
| vitamín D3 | 1.200 IE |
| železo (3b103) | 42 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,2 mg |
| měď (3b405/3b406) | 13 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 55 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 136 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,06 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Maxi Starter (čeština)
Oblíbené kategorie:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování