Royal Canin Maxi Puppy v omáčce 10x140 g, 1.400 g
Puppy mokré krmivo pro štěňata velkých plemen do 15. měsíce
474,28 Kč 500,00 Kč -5%
(338,77 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Měkká textura pro mléčné zuby
- Silná přirozená obranyschopnost
- Podporuje vývoj mozku
Popis


PODPOŘTE INDIVIDUÁLNÍ POTŘEBY SVÉHO ŠTĚNĚTE
MĚKKÁ TEXTURA PRO MLÉČNÉ ZUBY – přizpůsobená velikost kousků, textura & chuť pro rostoucí štěňata velkých plemen.
SILNÁ PŘIROZENÁ OBRANYSCHOPNOST – vitamíny C a E podporují vývoj silné přirozené obranyschopnosti.
VÝVOJ MOZKU – Omega-3 (DHA) podporuje vývoj mozku a proces učení.

VĚDĚLI JSTE?
Štěňata mohou potřebovat podporu pro svůj rychle se vyvíjející mozek.
V rané fázi růstu pro ně není učení novým dovednostem vždy jednoduché. Úspěšné osvojování nových věcí vyžaduje zdravý vývoj mozku.

PROČ JE KOMBINOVANÉ KRMENÍ DŮLEŽITÉ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí, a pomáhá tak zintenzivnit zážitek z krmení.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní
+ MOKRÉ KRMIVO podporuje příjem tekutin

KDY BUDE VAŠE ŠTĚNĚ DOSPĚLÉ?
Až nastane správný čas, přechod na krmivo pro dospělé psy je dalším krokem k podpoře pohody Vašeho
mladého dospělého psa.
OBJEVTE NAŠI ŘADU KRMIV
PRO DOSPĚLÉ A ZDRAVÉ PSY
PSI VŠECH PLEMEN – každé plemeno je jedinečné
PSI VŠECH VELIKOSTÍ – pokrývá jejich každodenní potřeby
PSI S CITLIVOSTMI – 1/3 psů má citlivosti
KAŽDÁ FÁZE RŮSTU MÁ SPECIFICKÉ POTŘEBY

PRODUKTY ŘAD ROYAL CANIN® KITTEN AND PUPPY JSOU CERTIFIKOVÁNY SPOLEČNOSTÍ SCS GLOBAL SERVICES JAKO KLIMATICKY NEUTRÁLNÍ*
Přechod na obnovitelné zdroje energie / poskytování klimaticky šetrných surovin / nákup emisních kreditů / optimalizace outbound logistiky / formulace receptur optimalizovaných z hlediska uhlíku
*Další informace najdete na https://www.mars.com/about/policies-and-practices/mars-carbon-neutral-brands
| Produkt č. | ROC-4721 |
|---|---|
| Obsah: | 1.400 g |
| EAN: | 9003579008447 |
| Výrobce č. | 4721 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Velikost zvířete: | maxi (26–44 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | růst |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, obiloviny, rostlinné proteinové extrakty, oleje a tuky, rostlinné vedlejší produkty, minerály, droždí
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 8,3 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 5 % |
| surový popel | 2 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 1,2 % |
| vlhkost | 79,7 % |
| omega 3 (DHA) | 0,04 % |
| vitamín E | 150 mg |
| vitamín C | 85 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 150 IE |
| železo (3b103) | 5 mg |
| jód (3b202) | 0,34 mg |
| měď (3b405/3b406) | 2,7 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 1,4 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 14 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Maxi Puppy v omáčce 10x140 g (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování