Royal Canin Maxi Puppy, 15 kg
Puppy suché krmivo pro štěňata velkých plemen
1 879,00 Kč
(125,27 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Silná přirozená obranyschopnost
- Vývoj mozku
- Podpora mikrobiomu
Popis


PODPOŘTE INDIVIDUÁLNÍ POTŘEBY SVÉHO ŠTĚNĚTE
SILNÁ PŘIROZENÁ OBRANYSCHOPNOST – vitamíny C a E podporují vývoj silné přirozené obranyschopnosti.
VÝVOJ MOZKU – Omega-3 (DHA) podporuje vývoj mozku a proces učení.
PODPORA MIKROBIOMU – prebiotika podporují zdravé trávení.

VĚDĚLI JSTE?
Štěňata mohou potřebovat více bílkovin pro budování svalů. Podívejte se na tu sílu! Na cestě od štěněte k dospělému psovi potřebují štěňata více bílkovin pro podporu rozvoje svalové hmoty.

PROČ JE KOMBINOVANÉ KRMENÍ DŮLEŽITÉ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí, a pomáhá tak zintenzivnit zážitek z krmení.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní
+ MOKRÉ KRMIVO podporuje příjem tekutin

KDY BUDE VAŠE ŠTĚNĚ DOSPĚLÉ?
Až nastane správný čas, přechod na krmivo pro dospělé psy je dalším krokem k podpoře pohody Vašeho mladého dospělého psa.
OBJEVTE NAŠI ŘADU KRMIV
PRO DOSPĚLÉ A ZDRAVÉ PSY
PSI VŠECH PLEMEN – každé plemeno je jedinečné
PSI VŠECH VELIKOSTÍ – pokrývá jejich každodenní potřeby
PSI S CITLIVOSTMI – 1/3 psů má citlivosti
KAŽDÁ FÁZE RŮSTU MÁ SPECIFICKÉ POTŘEBY

PRODUKTY ŘAD ROYAL CANIN® KITTEN AND PUPPY JSOU CERTIFIKOVÁNY SPOLEČNOSTÍ SCS GLOBAL SERVICES JAKO KLIMATICKY NEUTRÁLNÍ*
Přechod na obnovitelné zdroje energie / poskytování klimaticky šetrných surovin / nákup emisních kreditů / optimalizace outbound logistiky / formulace receptur optimalizovaných z hlediska uhlíku
*Další informace najdete na https://www.mars.com/about/policies-and-practices/mars-carbon-neutral-brands
| Produkt č. | ROC-3005 |
|---|---|
| Obsah: | 15 kg |
| EAN: | 3182550402163 |
| Výrobce č. | 3005 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Velikost zvířete: | maxi (26–44 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | růst |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
drůbeží bílkovina (sušené), rýže, kukuřičná krmná mouka, hovězí a vepřové bílkoviny (sušené), živočišný tuk, kukuřice, hydrolyzované živočišné bílkoviny, pšeničná krmná mouka, pšeničné lepkové krmivo[1], sušená řepná dužina, lignocelulóza, minerály, kukuřičné glutenové krmivo, sójový olej, rybí olej, fruktooligosacharidy, psyllium (slupky a semínka), hydrolyzované kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů) 0,29 %, olej z řas Schizochytrium sp. (zdroj DHA), šťáva z Yucca schidigera, moučka z aksamitníku, glukosamin z fermentace, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 30 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 16 % |
| surový popel | 7,9 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 2,8 % |
| omega 3 (DHA) | 0,16 % |
| vitamín E | 495 mg |
| vitamín C | 395 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 18.000 IE |
| vitamín D3 | 1.100 IE |
| železo (3b103) | 40 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 52 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 129 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,08 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Maxi Puppy (čeština)
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování