Royal Canin Maxi Ageing v omáčce 10x140 g, 1.400 g
Mokré krmivo pro starší velké psy
470,00 Kč
(335,71 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje zdravé trávení
- Podporuje zdravé kosti a klouby
- Podporuje celoživotní vitalitu
Popis


VĚDĚLI JSTE?
Velcí psi mají specifické potřeby. Proto je receptura MAXI z řady Size Health Nutrition od ROYAL CANIN© pečlivě přizpůsobena jejich zvláštním požadavkům.

Objevte výhody tohoto produktu pro Vašeho psa
Vysoce kvalitní živiny.

Přínosy pro zdraví Vašeho psa
ZDRAVÉ TRÁVENÍ – Díky vysoce stravitelným proteinům a vyváženému obsahu vlákniny pomáhá podporovat zdravé trávení.
PODPORA KOSTÍ A KLOUBŮ – Kombinace minerálních látek a živin pomáhá podporovat zdraví kostí a kloubů velkých psů.
PODPORA CELOŽIVOTNÍ VITALITY – Obohaceno o esenciální živiny (EPA, DHA a vitaminy) pro podporu vitality po celý život.

PROČ JE KOMBINOVANÉ KRMENÍ DŮLEŽITÉ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí a pomáhá zpříjemnit zážitek z krmení.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní + VLHKÉ KRMIVO podporuje hydrataci
KRMIVO PRO KAŽDÝ VĚK

ZVOLTE ROYAL CANIN© PRO SVÉHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA
ZDRAVÍ JE NAŠÍ VÁŠNÍ
Více než 50 let výzkumu a inovací nám umožňuje vyvíjet výživu na míru specifickým potřebám koček a psů různých velikostí, plemen a životního stylu.
Naše závazky:
ZVÍŘATA NA PRVNÍM MÍSTĚ, SDÍLENÉ ZKUŠENOSTI, VÝŽIVA NA MÍRU, PROKAZATELNÉ VÝSLEDKY, JEDINEČNOST V KAŽDÉM DETAILU
| Produkt č. | ROC-4723 |
|---|---|
| Obsah: | 1.400 g |
| EAN: | 9003579008522 |
| Výrobce č. | 4723 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | senior |
| Velikost zvířete: | maxi (26–44 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | klouby, vazy a šlachy (pohybový aparát), trávení a střevní mikroflóra, kosti |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, oleje a tuky, obiloviny, rostlinné vedlejší produkty, rostlinné proteinové extrakty, minerály, droždí
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 8,1 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,1 % |
| obsah tuku | 5,1 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,5 % |
| vlhkost | 80,9 % |
| EPA/DHA | 0,11 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 170 IE |
| vitamín C | 70 mg |
| železo (3b103) | 9 mg |
| jód (3b202) | 0,34 mg |
| měď (3b405/3b406) | 2,7 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 2,8 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 28 mg |
technologická aditiva
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Maxi Ageing v omáčce 10x140 g (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování