Royal Canin Maxi Adult v omáčce 10x140 g, 1.400 g
Mokré krmivo pro velké psy
440,00 Kč
(314,29 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podpora zdravého trávení
- Podpora zdravých kostí a kloubů
- Optimální podpora zdraví
Popis


VĚDĚLI JSTE?
Velcí psi mají specifické potřeby. Proto je receptura MAXI z řady Size Health Nutrition od ROYAL CANIN© pečlivě přizpůsobena jejich zvláštním požadavkům.

Objevte výhody tohoto produktu pro Vašeho psa
Přizpůsobená velikost granulí podporuje důkladné žvýkání.

Přínosy pro zdraví Vašeho psa
ZDRAVÉ TRÁVENÍ – Pomáhá podporovat zdravé trávení díky vysoce stravitelným bílkovinám a vyváženému obsahu vlákniny.
PODPORA KOSTÍ A KLOUBŮ – Pomáhá podporovat zdraví kostí a kloubů velkých psů díky kombinaci minerálních látek a živin.
OPTIMÁLNÍ PODPORA VITALITY – Díky komplexu vitaminů pomáhá udržovat vitalitu.

PROČ JE KOMBINOVANÉ KRMENÍ DŮLEŽITÉ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí, a tím pomáhá obohatit zážitek z krmení.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní + MOKRÉ KRMIVO podporuje hydrataci

ZVOLTE ROYAL CANIN© PRO SVÉHO MAZLÍČKA
ZDRAVÍ JE NAŠÍ VÁŠNÍ
Více než 50 let výzkumu a inovací nám umožnilo vyvinout výživu na míru pro specifické potřeby koček a psů různých velikostí, plemen a životního stylu.
Naše závazky:
ZVÍŘATA NA PRVNÍM MÍSTĚ, SDÍLENÁ ZKUŠENOST, VÝŽIVA NA MÍRU, PROKAZATELNÉ VÝSLEDKY, JEDINEČNOST V KAŽDÉM DETAILU
| Produkt č. | ROC-4722 |
|---|---|
| Obsah: | 1.400 g |
| EAN: | 9003579008485 |
| Výrobce č. | 4722 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | maxi (26–44 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | klouby, vazy a šlachy (pohybový aparát), trávení a střevní mikroflóra, kosti |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, oleje a tuky, obiloviny, rostlinné vedlejší produkty, rostlinné proteinové extrakty, minerály, droždí
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 7,5 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1 % |
| obsah tuku | 5,3 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,7 % |
| vlhkost | 81 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 160 IE |
| vitamín C | 30 mg |
| železo (3b103) | 9 mg |
| jód (3b202) | 0,22 mg |
| měď (3b405/3b406) | 1,7 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 2,7 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 27 mg |
technologická aditiva
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Maxi Adult v omáčce 10x140 g (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování