Royal Canin Maxi Adult 5+, 15 kg
Suché krmivo pro starší velké psy
1 999,00 Kč
(133,27 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podpora zdravého trávení
- Podpora zdravých kostí a kloubů
- Optimální podpora vitality
Popis


VĚDĚLI JSTE?
Velcí psi mají specifické potřeby. Proto je receptura MAXI z řady Size Health Nutrition od ROYAL CANIN© pečlivě přizpůsobena jejich zvláštním požadavkům.

Objevte výhody tohoto produktu pro Vašeho psa
Přizpůsobená velikost granulí podporuje důkladné žvýkání.

Přínosy pro zdraví Vašeho psa
ZDRAVÉ TRÁVENÍ – Pomáhá podporovat zdravé trávení díky vysoce stravitelným bílkovinám a vyváženému obsahu vlákniny.
PODPORA KOSTÍ A KLOUBŮ – Pomáhá podporovat zdraví kostí a kloubů velkých psů díky kombinaci minerálních látek a živin.
OPTIMÁLNÍ PODPORA VITALITY – Díky komplexu vitaminů pomáhá udržovat vitalitu.

PROČ JE KOMBINOVANÉ KRMENÍ DŮLEŽITÉ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí, a tím pomáhá obohatit zážitek z krmení.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní + MOKRÉ KRMIVO podporuje hydrataci

ZVOLTE ROYAL CANIN© PRO SVÉHO MAZLÍČKA
ZDRAVÍ JE NAŠÍ VÁŠNÍ
Více než 50 let výzkumu a inovací nám umožnilo vyvinout výživu na míru pro specifické potřeby koček a psů různých velikostí, plemen a životního stylu.
Naše závazky:
ZVÍŘATA NA PRVNÍM MÍSTĚ, SDÍLENÁ ZKUŠENOST, VÝŽIVA NA MÍRU, PROKAZATELNÉ VÝSLEDKY, JEDINEČNOST V KAŽDÉM DETAILU
| Produkt č. | ROC-3025 |
|---|---|
| Obsah: | 15 kg |
| EAN: | 3182550402316 |
| Výrobce č. | 3025 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | maxi (26–44 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | klouby, vazy a šlachy (pohybový aparát), kosti |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
drůbeží bílkovina (sušený), rýže, živočišný tuk, pšenice, pšeničná krmná mouka, kukuřičná krmná mouka, izolát rostlinných bílkovin, živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), kukuřičné glutenové krmivo, kukuřice, lignocelulóza, sušená řepná dužina, rybí olej, sójový olej, kvasnice a jejich části, minerály, psyllium (slupky a semínka), fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, květová moučka z aksamitníku (zdroj glukosaminu), hydrolyzováno z korýšů (zdroj luteinu), hydrolyzováno z chrupavky (zdroj chondroitinu)
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 26 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 17 % |
| surový popel | 2,6 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 5,9 % |
| NFE | 39 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 22.500 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (E1) | 41 mg |
| jód (E2) | 4,1 mg |
| měď (E4) | 13 mg |
| mangan (E5) | 53 mg |
| zinek (E6) | 132 mg |
| selen (E8) | 0,09 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| extrakt z čaje (Zdroj polyfenolů) | 150 mg |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Maxi Adult 5+ (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování