Royal Canin Maxi Adult, 15 kg
Suché krmivo pro velké psy
1 749,00 Kč
(116,60 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podpora zdravého trávení
- Podpora zdravých kostí a kloubů
- Optimální podpora zdraví
Popis


VĚDĚLI JSTE?
Velcí psi mají specifické potřeby. Proto je receptura MAXI z řady Size Health Nutrition od ROYAL CANIN© pečlivě přizpůsobena jejich zvláštním požadavkům.

Objevte výhody tohoto produktu pro Vašeho psa
Přizpůsobená velikost granulí podporuje důkladné žvýkání.

Přínosy pro zdraví Vašeho psa
ZDRAVÉ TRÁVENÍ – Pomáhá podporovat zdravé trávení díky vysoce stravitelným bílkovinám a vyváženému obsahu vlákniny.
PODPORA KOSTÍ A KLOUBŮ – Pomáhá podporovat zdraví kostí a kloubů velkých psů díky kombinaci minerálních látek a živin.
OPTIMÁLNÍ PODPORA ZDRAVÍ – Obsahuje vitaminy a lehce stravitelné živiny pro maximální vstřebávání.

PROČ JE KOMBINOVANÉ KRMENÍ DŮLEŽITÉ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí, a tím obohacuje zážitek z krmení.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní + MOKRÉ KRMIVO podporuje hydrataci
KRMIVO PRO KAŽDÝ VĚK

ZVOLTE ROYAL CANIN© PRO SVÉHO MAZLÍČKA
ZDRAVÍ JE NAŠÍ VÁŠNÍ
Více než 50 let výzkumu a inovací nám umožnilo vyvinout výživu na míru pro specifické potřeby koček a psů různých velikostí, plemen a životního stylu.
Naše závazky:
ZVÍŘATA NA PRVNÍM MÍSTĚ, SDÍLENÁ ZKUŠENOST, VÝŽIVA NA MÍRU, PROKAZATELNÉ VÝSLEDKY, JEDINEČNOST V KAŽDÉM DETAILU
| Produkt č. | ROC-3015 |
|---|---|
| Obsah: | 15 kg |
| EAN: | 3182550401937 |
| Výrobce č. | 3015 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | maxi (26–44 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | klouby, vazy a šlachy (pohybový aparát), kosti |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
kukuřice, drůbeží bílkovina (sušený), kukuřičná krmná mouka, živočišný tuk, hovězí a vepřové bílkoviny (sušený), živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), kukuřičné glutenové krmivo, pšenice, sušená řepná dužina, rýže, rybí olej, sójový olej, minerály, kvasnice a jejich části, hydrolyzováno z korýšů (zdroj glukosaminu), hydrolyzováno z chrupavky (zdroj chondroitinu)
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 26 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 17 % |
| surový popel | 6,4 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 1,4 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 16.000 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (E1) | 43 mg |
| jód (E2) | 4,3 mg |
| měď (E4) | 13 mg |
| mangan (E5) | 56 mg |
| zinek (E6) | 137 mg |
| selen (E8) | 0,08 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 5 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Maxi Adult (čeština)
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování