Royal Canin Light Weight Care X-Small, 1,50 kg
Suché krmivo pro psy se sklonem k nadváze
424,36 Kč 500,00 Kč -15%
(282,91 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Omezuje přibírání na váze
Podobné výrobky
Popis
Klouby psů s nadváhou jsou více zatěžovány kvůli nadbytečné hmotnosti. Pokud chcete svému psovi pomoci udržet optimální hmotnost, zvolte vyvážené a syté krmivo speciálně vyvinuté pro tyto potřeby. ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE X-Small je vhodné pro velmi malé psy s tělesnou hmotností do 4 kg.
Proč je speciální suché krmivo pro velmi malé psy se sklonem k nadváze důležité?
Vysoký obsah bílkovin pomáhá zachovat svalovou hmotu, zatímco nízký obsah tuku může pomoci předcházet přibírání na váze. Optimální kombinace rozpustné a nerozpustné vlákniny navíc pomáhá psovi cítit se sytý a zároveň podporuje pravidelné vyprazdňování a lepší trávení.
Receptura je bohatá na cenné omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA s dlouhým řetězcem, které mohou podporovat zdraví kloubů psa a zároveň mají protizánětlivé účinky. Obohaceno o L-karnitin.
Více rozmanitosti díky kombinaci suchého a mokrého krmiva
ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE X-SMALL je dostupné ve dvou variantách: jako křupavé suché krmivo a jako chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo, ale lze je také perfektně kombinovat. Mokré krmivo můžete podávat jako chutný doplněk k suchému krmivu.
Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním výživovým potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE poskytujete svému psovi kvalitní a vyváženou výživu.
⇒ Prokazatelné výsledky: 69 % psů se sklonem k nadváze dosáhlo během 8 týdnů zdravější hmotnosti při krmení ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE X-SMALL podle interní studie společnosti ROYAL CANIN.
Doporučené dávkování:
| Hmotnost psa v kg | nízká aktivita | běžná aktivita | vysoká aktivita |
| 1 | 22 g | 28 g | 33 g |
| 2 | 37 g | 48 g | 55 g |
| 3 | 50 g | 65 g | 75 g |
| 4 | 62 g | 80 g | 93 g |
| Produkt č. | ROC-24508 |
|---|---|
| Obsah: | 1,50 kg |
| EAN: | 3182550902045 |
| Výrobce č. | 24508 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | extra malá (do 4 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | nadváha |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
kukuřice, sušená drůbeží bílkovina, kukuřičná mouka, pšeničný lepek, hydrolyzované živočišné bílkoviny, ječmen, kukuřičný lepek, živočišný tuk, pšenice, řepné řízky z čekanky, rostlinná vlákna, celulózový prášek, minerály, psyllium (skořápky a semínka), sójový olej, rybí olej, produkty z kvasnic, butyrát sodný, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (Zdroj chondroitinu)
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 26 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 6,2 % |
| obsah tuku | 12 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 5,4 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 22.000 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (3b103) | 55 mg |
| jód (3b201/3b202) | 5,1 mg |
| měď (3b405/3b406) | 15 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 66 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 141 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,11 mg |
| L-karnitin | 200 mg |
technologická aditiva
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| klinoptilolit sedimentárního původu | 5 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Light Weight Care X-Small (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování