Royal Canin Kitten Persian, 2 kg
Kitten suché krmivo pro koťata plemene Persian
749,00 Kč
(374,50 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje zdravý růst a dlouhou zdravou srst
- Podporuje zdravé trávení
- Pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost
-
perská kočka
Popis

Proč zvolit suché krmivo ROYAL CANIN Persian Kitten?
- Podporuje zdravý růst a zdravou dlouhou srst
- Podporuje zdravé trávení
- Pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost


Proč zvolit speciální krmivo pro perská koťata?
Perská koťata mají specifické vlastnosti, které je potřeba zohlednit při výběru vhodného krmiva. Pohoda a růst Vaší mladé perské kočky vyžadují zvláštní péči, zejména v období, kdy se její imunitní systém stále vyvíjí. ROYAL CANIN Persian Kitten je speciálně přizpůsobeno nutričním potřebám perských koťat. Dopřejte svému kotěti zdravý start do života díky vyváženému a kvalitnímu krmivu.

Perská kočka si vytváří dlouhou, hustou a hedvábnou srst, která je charakteristickým znakem tohoto plemene. Tato srst potřebuje již od začátku speciální výživu a péči. Díky upravenému obsahu bílkovin a přesně vyváženému obsahu vitaminů a minerálních látek podporuje ROYAL CANIN Persian Kitten nejen celkové zdraví kotěte, ale také zdravou pokožku a krásnou, lesklou srst. Chovatelé zjistili, že trávicí systém mladých perských koček se vyvíjí postupně a potřebuje delší dobu k úplnému dozrání. Proto ROYAL CANIN Persian Kitten využívá exkluzivní recepturu s vysoce kvalitními a vysoce stravitelnými bílkovinami.
Krmivo navíc obsahuje upravený obsah vlákniny (včetně psyllia) a prebiotickou vlákninu, které přispívají k vyvážené střevní mikroflóře během prvních měsíců života. Perské kočky mají díky široké a zároveň krátké hlavě specifický způsob přijímání potravy. Tato zvláštnost byla zohledněna při vývoji granulí ROYAL CANIN Persian Kitten. Jednotlivé granule jsou malé, obdélníkového tvaru a mají měkkou texturu. To koťatům usnadňuje příjem potravy i žvýkání. Krmivo navíc obsahuje patentovaný komplex antioxidantů včetně důležitého vitaminu E, který pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost Vašeho kotěte.



Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a zároveň byly splněny individuální nutriční potřeby i životní styl kočky. To znamená, že s ROYAL CANIN Persian Kitten poskytujete svému kotěti kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
- 2–3 měsíce (0,8 kg–2,1 kg): 40–69 g suchého krmiva nebo 16–45 g + 1/2 konzervy
- 4–6 měsíců (1,8 kg–3,9 kg): 55–77 g suchého krmiva nebo 34–56 g + 1 kapsička
- 7–9 měsíců (2,4 kg–5 kg): 53–66 g suchého krmiva nebo 32–46 g + 1 kapsička
- 10–12 měsíců (2,9 kg–5 kg): 44–58 g suchého krmiva nebo 23–37 g + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-1752 |
|---|---|
| Obsah: | 2 kg |
| EAN: | 3182550721219 |
| Výrobce č. | 1752 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | koťátko |
| Produktové řady: | FBN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rýže, živočišný tuk, kukuřice, pšeničný lepek[1], hydrolyzované živočišné bílkoviny, rostlinná vlákna, řepné řízky, produkty z kvasnic, minerály, rybí olej, sójový olej, fruktooligosacharidy, psyllium (slupky a semínka 0,35 %), droždí (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů), olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 32 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,7 % |
| obsah tuku | 22 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 8 % |
| vápník | 1,2 % |
| fosfor | 1 % |
| omega 6 | 4,9 % |
| omega 3 | 1 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 31.300 IE |
| vitamín D3 | 835 IE |
| vitamín E | 620 mg |
| železo (3b103) | 34 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,4 mg |
| měď (3b405/3b406) | 10 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 44 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 136 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,07 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Kitten Persian (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování