Royal Canin Kitten, 10 kg
Suché krmivo pro koťata do 12. měsíce
1 698,09 Kč 1 999,00 Kč -15%
(169,81 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Silná přirozená obranyschopnost
- Vývoj mozku
- Podpora mikrobiomu
Popis


PODPOŘTE INDIVIDUÁLNÍ POTŘEBY SVÉHO
KOŤĚTE
SILNÁ PŘIROZENÁ OBRANYSCHOPNOST – vitaminy C a E podporují vývoj silné přirozené obranyschopnosti organismu.
VÝVOJ MOZKU – omega-3 (DHA) podporují vývoj mozku a proces učení.
PODPORA MIKROBIOMU – prebiotika podporují zdravé trávení.

VĚDĚLI JSTE?
Koťata mohou potřebovat více energie, aby mohla objevovat svět kolem sebe.
Na cestě od kotěte k dospělé kočce potřebují koťata dodatečnou energii, aby mohla objevovat svět kolem sebe.

PROČ JE DŮLEŽITÉ KOMBINOVANÉ KRMENÍ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí, díky kterému je krmení ještě atraktivnější.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní
+ VLHKÉ KRMIVO podporuje příjem tekutin

KDY BUDE VAŠE KOTĚ DOSPĚLÉ?
Když nastane správný čas, přechod na nové krmivo je dalším krokem pro zajištění pohody Vaší mladé dospělé kočky.
OBJEVTE NAŠI NABÍDKU KRMIV PRO DOSPĚLÉ A ZDRAVÉ KOČKY
KOČKY VŠECH PLEMEN – každé plemeno je jedinečné
KOČKY SE VŠEMI ŽIVOTNÍMI STYLY – pokrývá jejich každodenní potřeby
KOČKY S CITLIVOSTÍ – pro specifické citlivosti
*Velká plemena, jako například Maine Coon, dospívají v 15 měsících
KAŽDÁ FÁZE RŮSTU MÁ SVÉ SPECIFICKÉ POTŘEBY

PRODUKTY Z ŘAD ROYAL CANIN® KITTEN A PUPPY JSOU CERTIFIKOVÁNY SPOLEČNOSTÍ SCS GLOBAL SERVICES JAKO KLIMATICKY NEUTRÁLNÍ*
Přechod na obnovitelné zdroje energie / využívání klimaticky šetrných surovin / nákup uhlíkových kreditů / optimalizace odchozí logistiky / tvorba receptur optimalizovaných z hlediska uhlíkové stopy
*Více informací naleznete na https://www.mars.com/about/policies-and-practices/mars-carbon-neutral-brands
| Produkt č. | ROC-1401 |
|---|---|
| Obsah: | 10 kg |
| EAN: | 3182550702973 |
| Výrobce č. | 1401 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | koťátko |
| Oblast použití pro zvířata: | růst |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rýže, pšeničné lepkové krmivo, živočišný tuk, kukuřičná krmná mouka, hydrolyzované živočišné bílkoviny, pšeničná krmná mouka, kukuřičné glutenové krmivo, produkty z kvasnic, sušená řepná dužina, lignocelulóza, minerály, sójový olej, rybí olej, psyllium (slupky a semínka), fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (Zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů) 0,29 %, olej z řas Schizochytrium sp. (Zdroj DHA), moučka z aksamitníku
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 36 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 18 % |
| surový popel | 7,8 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 2,3 % |
| vitamín E | 500 mg |
| vitamín C | 200 mg |
| omega 3 (DHA) | 0,17 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 21.000 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 32 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,2 mg |
| měď (3b405/3b406) | 10 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 42 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 126 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,05 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Kitten (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování