Royal Canin Jack Russell Terrier Puppy, 1,50 kg
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata plemene Jack Russell Terrier do 10. měsíce života
430,00 Kč
(286,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu
- Zdravé trávení
- Podporuje vývoj kostí a kloubů
-
jack russell teriér
Popis

Proč zvolit ROYAL CANIN Jack Russell Terrier Puppy?
- Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu
- Přispívá ke zdravému trávení
- Podporuje vývoj kostí a kloubů

Proč zvolit speciální krmivo pro štěňata Jack Russell teriéra?
Růst je důležitým obdobím v životě štěněte. Je to čas tělesných změn, nových objevů i nových setkání. Správné krmivo zde hraje zásadní roli: prostřednictvím výživy získává Vaše štěně živiny, které potřebuje pro optimální vývoj ve fázi růstu.
ROYAL CANIN Jack Russell Terrier Puppy bylo speciálně vyvinuto pro štěňata Jack Russell teriéra do 10 měsíců věku. Díky exkluzivnímu komplexu antioxidantů (včetně vitaminu E) pomáhá toto krmivo pro štěňata podporovat přirozenou obranyschopnost organismu, zatímco se postupně vyvíjí.

ROYAL CANIN Jack Russell Terrier Puppy dále obsahuje speciální kombinaci živin s kvalitními bílkovinami (L.I.P.), které byly vybrány pro svou vysokou stravitelnost. Živiny obsažené v receptuře navíc pomáhají udržovat zdravou rovnováhu střevní mikroflóry, což přispívá k dobré kvalitě stolice.
Jack Russell teriér patří mezi nejaktivnější a nejpohyblivější malá plemena psů na světě – je pozorný, věrný a nezávislý. Nenechte se zmást jeho malou velikostí, tento malý teriér je už jako štěně stále v pohybu. ROYAL CANIN Jack Russell Terrier díky upravenému obsahu vápníku a fosforu přispívá k podpoře kostí a kloubů Vašeho štěněte během růstu. Vybrané živiny zároveň pomáhají podporovat a udržovat ideální tělesnou hmotnost Vašeho štěněte.

Speciálně tvarované granule suchého krmiva byly vyvinuty výhradně pro čelisti štěňat Jack Russell teriéra. Velikost a tvar granulí usnadňují štěněti příjem krmiva a zároveň ho podporují v důkladném kousání před spolknutím.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a zároveň byly splněny individuální nutriční potřeby i životní styl Vašeho štěněte. S ROYAL CANIN Jack Russell Terrier Puppy tak svému štěněti poskytujete vysoce kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► při cílové hmotnosti 5 kg:
| Věk v měsících | Denní dávka krmiva v g |
| 2 | 95 |
| 3 | 107 |
| 4 | 112 |
| 5 | 113 |
| 6 | 102 |
| 7 | 95 |
| 8 | 87 |
| 9 | 90 |
| 10 | 92 |
| 11 | Jack Russell Terrier Adult |
► při cílové hmotnosti 7 kg:
| Věk v měsících | Denní dávka krmiva v g |
| 2 | 115 |
| 3 | 135 |
| 4 | 143 |
| 5 | 145 |
| 6 | 144 |
| 7 | 135 |
| 8 | 126 |
| 9 | 116 |
| 10 | 118 |
| 11 | Jack Russell Terrier Adult |
► při cílové hmotnosti 10 kg:
| Věk v měsících | Denní dávka krmiva v g |
| 2 | 149 |
| 3 | 175 |
| 4 | 186 |
| 5 | 189 |
| 6 | 189 |
| 7 | 177 |
| 8 | 165 |
| 9 | 153 |
| 10 | 157 |
| 11 | Jack Russell Terrier Adult |
| Produkt č. | ROC-3902 |
|---|---|
| Obsah: | 1,50 kg |
| EAN: | 3182550822121 |
| Výrobce č. | 3902 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rýže, pšeničný lepek[1], pšenice, živočišný tuk, kukuřice, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, kukuřičný lepek, rybí olej, minerály, sójový olej, produkty z kvasnic, 0,5 % fruktooligosacharidy, droždí (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů), olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku, šťáva z Yucca schidigera
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 32 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,4 % |
| obsah tuku | 18 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,6 % |
| vápník | 1,2 % |
| fosfor | 1 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 29.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| vitamín E | 590 mg |
| železo (3b103) | 38 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,8 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 49 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 132 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,08 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Jack Russell Terrier Puppy (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování