Royal Canin Indoor Longhair, 400 g
Suché krmivo pro dlouhosrsté kočky žijící v bytě
180,00 Kč
(450,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Omezuje tvorbu bezoárů
- Redukuje zápach stolice
- Zdravá kůže a krásná srst
- Podporuje funkci močových cest
Popis


Proč suché krmivo ROYAL CANIN Indoor Long Hair?
- Pomáhá redukovat tvorbu bezoárů
- Snižuje zápach stolice
- Zdravá pokožka a krásná srst
- Podporuje zdraví močových cest


Proč speciální krmivo pro bytové dlouhosrsté kočky?
Krmivo pro kočky ROYAL CANIN Indoor Long Hair bylo speciálně vyvinuto pro potřeby dlouhosrstých koček žijících v bytě. Suché krmivo přirozeně stimuluje činnost střev a díky vybraným vlákninám (včetně psyllia) podporuje správné trávení. Pomáhá tak kočce vylučovat chlupy, které spolykala během péče o srst.
Tím se předchází tvorbě bezoárů. ROYAL CANIN Indoor Long Hair navíc obsahuje proteiny vybrané pro svou vysokou stravitelnost. Ty mohou přispět ke snížení objemu stolice i intenzity jejího zápachu.

Zejména s přibývajícím věkem potřebují kočky podporu pro udržení zdravé pokožky a kvalitní srsti. Srst dlouhosrstých koček navíc vyžaduje zvláštní péči. Indoor Long Hair obsahuje speciální omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, které podporují zdravou pokožku a krásnou srst. U dlouhosrstých koček je navíc nutné každodenní kartáčování, které pomáhá předcházet zacuchání a tvorbě chuchvalců. Toto krmivo zároveň podporuje zdraví močových cest dospělých koček.

Kromě Indoor Long Hair nabízí ROYAL CANIN další krmiva speciálně vyvinutá pro bytové kočky, která zohledňují věk, životní styl nebo délku srsti:
- Indoor 27 – pro dospělé kočky (1 až 7 let), které žijí v bytě
- Indoor Appetite Control – pro dospělé kočky (1 až 7 let), které žijí pouze v bytě a mají sklony ke zvýšenému příjmu potravy
- Indoor 7+ – pro starší kočky (7 až 12 let), které žijí v bytě

Garance kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a respektovány individuální výživové potřeby i životní styl Vaší kočky. To znamená, že s ROYAL CANIN Indoor Long Hair poskytujete své kočce kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
Ideální hmotnost:
- 3 kg: 44 g, 4 kg: 54 g, 5 kg: 64 g, 6 kg: 73 g
Nadváha:
- 3 kg: 35 g, 4 kg: 43 g, 5 kg: 51 g, 6 kg: 58 g
Kombinované krmení:
Ideální hmotnost:
- 3 kg: 25 g + 1 kapsička, 4 kg: 35 g + 1 kapsička, 5 kg: 45 g + 1 kapsička, 6 kg: 53 g + 1 kapsička
Nadváha:
- 3 kg: 16 g + 1 kapsička, 4 kg: 24 g + 1 kapsička, 5 kg: 32 g + 1 kapsička, 6 kg: 39 g + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-2300 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 3182550739344 |
| Výrobce č. | 2300 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | zvířata chovaná v bytě |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
drůbeží bílkovina (sušené), kukuřice, rýže, izolát rostlinných bílkovin[1], pšenice, živočišný tuk, živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), pšeničná krmná mouka, lignocelulóza, sójový olej, sušená řepná dužina, minerály, kvasnice a jejich části, rybí olej, fruktooligosacharidy, psyllium (Semena a slupky psyllia 0,5 %), olej z brutnáku lékařského
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 30 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 15 % |
| surový popel | 8,1 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 4,1 % |
| EPA/DHA | 3,1 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 22.000 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (E1) | 37 mg |
| jód (E2) | 3,7 mg |
| měď (E4) | 11 mg |
| mangan (E5) | 48 mg |
| zinek (E6) | 145 mg |
| selen (E8) | 0,06 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Indoor Longhair (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování