Royal Canin Indoor 7+, 400 g
Suché krmivo pro starší kočky žijící v bytě
200,00 Kč
(500,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Komplex pro vitalitu
- Redukuje zápach stolice
- Podporuje funkci ledvin
- Podporuje funkci močových cest
Popis

Proč suché krmivo ROYAL CANIN Indoor 7+?
- Komplex pro podporu vitality
- Pomáhá redukovat zápach stolice
- Podporuje funkci ledvin
- Podporuje zdraví močových cest


Proč speciální krmivo pro bytové kočky od 7 let?
Dospělé kočky žijící převážně v bytě potřebují vyvážené kompletní krmivo pro zachování optimálního zdraví již při prvních známkách stárnutí. ROYAL CANIN Indoor 7+ je vhodné pro kočky od 7 let a bylo speciálně vyvinuto pro nutriční potřeby dospělých koček žijících převážně v interiéru.

ROYAL CANIN Indoor 7+ je obohaceno o pečlivě vybrané živiny, jako jsou polyfenoly ze zeleného čaje, vitamin C, EPA a DHA. Tyto živiny pomáhají čelit prvním známkám stárnutí Vaší kočky. Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA mohou přispět k podpoře zdravých kostí a kloubů. Speciální proteiny (L.I.P.)* byly vybrány díky své vysoké stravitelnosti.
Vysoce stravitelné proteiny nejen pomáhají snižovat objem stolice, ale také její zápach. To ocení nejen Vaše kočka, ale i Vy. Díky přizpůsobenému obsahu fosforu podporuje ROYAL CANIN Indoor 7+ také správnou funkci ledvin. Je důležité, aby dospělá kočka přijímala živiny podporující zdraví močových cest. ROYAL CANIN Indoor 7+ bylo vyvinuto právě za tímto účelem. Podporou správné funkce močových cest může Vaše kočka pohodlněji zvládat první známky stárnutí.

Suché krmivo ROYAL CANIN Indoor je dostupné v různých recepturách podle životního stylu, délky srsti a věku Vaší kočky:
- Indoor 27
- Indoor Appetite Control
- Indoor Long Hair

Garance kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a respektovány individuální výživové potřeby i životní styl Vaší kočky. To znamená, že s ROYAL CANIN Indoor 7+ poskytujete své dospělé kočce kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
Ideální hmotnost:
- 3 kg: 45 g, 4 kg: 55 g, 5 kg: 65 g, 6 kg: 73 g
Nadváha:
- 3 kg: 36 g, 4 kg: 44 g, 5 kg: 52 g, 6 kg: 59 g
Kombinované krmení:
Ideální hmotnost:
- 3 kg: 27 g + 1 kapsička, 4 kg: 37 g + 1 kapsička, 5 kg: 46 g + 1 kapsička, 6 kg: 55 g + 1 kapsička
Nadváha:
- 3 kg: 18 g + 1 kapsička, 4 kg: 26 g + 1 kapsička, 5 kg: 33 g + 1 kapsička, 6 kg: 40 g + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-2340 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 3182550784351 |
| Výrobce č. | 2340 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | senior |
| Oblast použití pro zvířata: | zvířata chovaná v bytě |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
kukuřice, sušená drůbeží bílkovina, ječmen, kukuřičná mouka, pšenice, hydrolyzované živočišné bílkoviny, živočišný tuk, pšeničný lepek[1], kukuřičný lepek, řepné řízky, rostlinná vlákna, minerály, sójový olej, produkty z kvasnic, rybí olej, fruktooligosacharidy, psyllium (skořápky a semínka), glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (Zdroj chondroitinu).
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 26,5 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 3,4 % |
| obsah tuku | 13 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,2 % |
| fosfor | 0,7 % |
| EPA/DHA | 0,4 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 24.400 IE |
| vitamín D3 | 934 IE |
| vitamín C | 310 mg |
| železo (3b103) | 35 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,6 mg |
| měď (3b405/3b406) | 11 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 46 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 146 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,06 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 5 g |
| chlorid amonný | 5 g |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Indoor 7+ (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování