Royal Canin Indoor, 2 kg
Suché krmivo pro kočky žijící v bytě
749,00 Kč
(374,50 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Redukuje zápach stolice
- Díky střednímu obsahu kalorií je perfektně vhodné pro domácí kočky
- Přispívá k omezení tvorby bezoárů
Popis

Proč ROYAL CANIN INDOOR?
- Pomáhá redukovat zápach stolice
- Díky přiměřenému obsahu kalorií je ideální pro kočky žijící pouze v bytě
- Přispívá ke snížení tvorby bezoárů


Kočky žijící v bytě mají obvykle méně pohybu než kočky s pravidelným přístupem ven. Proto je vyvážená a kvalitní strava s hodnotnými živinami obzvlášť důležitá pro jejich optimální zdraví.

ROYAL CANIN Indoor 27 je speciálně přizpůsobeno nutričním potřebám dospělých koček žijících pouze v bytě. Nedostatek pohybu může vést ke zpomalenému trávení a intenzivně zapáchající stolici. ROYAL CANIN Indoor 27 obsahuje vysoce kvalitní L.I.P. proteiny – pečlivě vybrané, vysoce stravitelné zdroje bílkovin s vysokou biologickou hodnotou. Tyto proteiny navíc pomáhají snižovat objem stolice i intenzitu jejího zápachu.

Mírný obsah tuku v suchém krmivu ROYAL CANIN Indoor 27 pomáhá přizpůsobit příjem kalorií úrovni aktivity bytové kočky. To přispívá k udržení zdravé hmotnosti. Bytové kočky navíc často tráví hodně času péčí o srst. Díky speciálním vlákninám, jako je psyllium, podporuje toto krmivo vylučování spolknutých chlupů. ROYAL CANIN Indoor 27 zároveň podporuje zdraví močových cest dospělých koček.

Další varianty produktu
ROYAL CANIN Indoor suché krmivo je dostupné v různých variantách podle apetitu, délky srsti a věku kočky: Indoor Appetite Control, Indoor Long Hair a Indoor 7+.
Garance kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a respektovány individuální výživové potřeby i životní styl Vaší kočky. To znamená, že s ROYAL CANIN Indoor 27 poskytujete své kočce kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
Ideální hmotnost:
- 3 kg: 45 g, 4 kg: 56 g, 5 kg: 65 g, 6 kg: 74 g
Nadváha:
- 3 kg: 36 g, 4 kg: 44 g, 5 kg: 52 g, 6 kg: 59 g
Kombinované krmení:
Ideální hmotnost:
- 3 kg: 26 g + 1 kapsička, 4 kg: 36 g + 1 kapsička, 5 kg: 46 g + 1 kapsička, 6 kg: 55 g + 1 kapsička
Nadváha:
- 3 kg: 17 g + 1 kapsička, 4 kg: 25 g + 1 kapsička, 5 kg: 32 g + 1 kapsička, 6 kg: 40 g + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-1472 |
|---|---|
| Obsah: | 2 kg |
| EAN: | 3182550704625 |
| Výrobce č. | 1472 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | zvířata chovaná v bytě |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
drůbeží bílkovina (sušené), rýže, pšenice, kukuřice, izolát rostlinných bílkovin[1], živočišný tuk, živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), pšeničná krmná mouka, lignocelulóza, sušená řepná dužina, kvasnice a jejich části, sójový olej, minerály, fruktooligosacharidy, rybí olej, psyllium (Semena a slupky psyllia 0,5 %).
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 27 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 13 % |
| surová vláknina | 4 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,3 % |
| NFE | 43,2 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 13.500 IE |
| vitamín D3 | 700 IE |
| železo (E1) | 42 mg |
| jód (E2) | 4,2 mg |
| měď (E4) | 13 mg |
| mangan (E5) | 55 mg |
| zinek (E6) | 164 mg |
| selen (E8) | 0,09 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Indoor (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování