Royal Canin Great Dane Adult, 12 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší německé dogy od 24 měsíců
1 999,00 Kč
(166,58 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Vysoký obsah energie
- Přispívá ke zdravému trávení
- Podporuje kosti a klouby
-
německá doga
Popis

Proč speciální krmivo pro dospělé německé dogy?
- Vysoký obsah energie
- Přispívá ke zdravému trávení
- Podporuje kosti & klouby

Německé dogy zaujmou svou velikostí a impozantním vzhledem. Elegantní doga je známá svou dobrosrdečnou a oddanou povahou. Výživa je i u dospělé německé dogy zásadním pilířem zdravého života. Proto je výběr přizpůsobené stravy velmi důležitý.
ROYAL CANIN Great Dane Adult je vhodné pro německé dogy od 24. měsíce života a bylo speciálně přizpůsobeno potřebám dospělých psů. Podíl svaloviny na těle německé dogy obvykle tvoří přibližně 80 procent, což znamená zvýšenou potřebu energie. V průměru tento typ dogy spotřebuje o 50 procent více energie než jiná psí plemena.

Energetická hodnota krmiva pro toto plemeno byla navržena tak, aby pokryla vysokou potřebu energie německé dogy, ale zároveň nezatěžovala její žaludek. Suché krmivo navíc obsahuje speciální kombinaci živin a kvalitních bílkovin, která podporuje zdravé trávení a zdravou rovnováhu střevní mikroflóry. To přispívá k dobré kvalitě stolice.


Granule suchého krmiva mají speciální tvar, který podporuje žvýkání, a tím pomáhá předcházet příliš hltavému polykání.
Německá doga je plná energie. Aby aktivní doga zůstala dlouho zdravá a fit, je důležité, aby byly její šlachy a svaly dobře trénované. ROYAL CANIN Great Dane Adult je založeno na přizpůsobené receptuře, která díky speciálním živinám, například Omega-3 mastným kyselinám (jako EPA a DHA), podporuje kosti a klouby.

ROYAL CANIN závazek kvality
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí rozsáhlou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Great Dane Adult nabízíte své německé doze kvalitní a vyváženou výživu.

Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 50 | 633 |
| 55 | 680 |
| 60 | 726 |
| 65 | 771 |
| 70 | 815 |
| 75 | 859 |
| 80 | 901 |
► aktivní:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 50 | 765 |
| 55 | 821 |
| 60 | 877 |
| 65 | 931 |
| 70 | 984 |
| 75 | 1036 |
| 80 | 1088 |
Čas krmení:
- 1/2 ráno
- 1/2 večer
| Produkt č. | ROC-3272 |
|---|---|
| Obsah: | 12 kg |
| EAN: | 3182550736046 |
| Výrobce č. | 3272 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
živočišný tuk, maniok (tapioka), sušená drůbeží bílkovina, pšeničný lepek[1], kukuřičná mouka, rýže, hydrolyzované živočišné bílkoviny, minerály, rostlinná vlákna, rybí olej, řepné řízky, sójový olej, produkty z kvasnic, droždí (zdroj mannanových oligosacharidů), glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 23 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,4 % |
| obsah tuku | 25 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,6 % |
| EPA/DHA | 0,5 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 31.000 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 60 mg |
| jód (3b201/3b202) | 5,3 mg |
| měď (3b405/3b406) | 14 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 67 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 145 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,16 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Great Dane Adult (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování