Royal Canin Fit, 2 kg
Suché krmivo pro aktivní kočky
636,65 Kč 749,00 Kč -15%
(318,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Nabízí optimální nutriční profil
- Udržuje ideální hmotnost
- Přispívá ke snížení tvorby bezoárů
Popis


Proč zvolit ROYAL CANIN Fit suché krmivo?
- Nabízí optimální nutriční profil
- Pomáhá udržovat ideální hmotnost
- Přispívá ke snížení tvorby chlupových bezoárů


Proč speciální krmivo pro dospělé kočky?
I u aktivních a zdravých dospělých koček je důležité dbát na udržení jejich zdraví. Také zdravé kočky potřebují kvalitní, vyvážené krmivo se správným obsahem cenných živin. ROYAL CANIN Fit 32 je vhodné pro dospělé kočky ve věku 1–7 let a bylo vyvinuto speciálně s ohledem na výživové potřeby koček, aby podporovalo jejich dobrý zdravotní stav a pomáhalo jej dlouhodobě udržet.

Kočky potřebují kvalitní krmivo, které odpovídá všem nárokům dospělého věku. Proto ROYAL CANIN Fit 32 nabízí optimální nutriční profil se správným poměrem cenných živin, které podporují zdraví dospělých koček a pomáhají jej dlouhodobě udržet. ROYAL CANIN Fit 32 má upravený obsah kalorií, který dospělým kočkám pomáhá udržovat ideální hmotnost. Tím přispívá k podpoře optimální tělesné kondice. ROYAL CANIN Fit 32 obsahuje vybrané druhy vlákniny, které pomáhají usnadnit vylučování spolknutých chlupů. Díky tomu přispívá také k výraznému omezení tvorby chlupových bezoárů.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním výživovým potřebám i životnímu stylu Vaší kočky. To znamená, že s ROYAL CANIN Fit 32 nabízíte své kočce kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
Ideální hmotnost:
- 3 kg: 44 g, 4 kg: 54 g, 5 kg: 63 g, 6 kg: 72 g
Nadváha:
- 3 kg: 35 g, 4 kg: 43 g, 5 kg: 51 g, 6 kg: 58 g
Smíšené krmení:
Ideální hmotnost:
- 3 kg: 26 g + 1 kapsička, 4 kg: 36 g + 1 kapsička, 5 kg: 45 g + 1 kapsička, 6 kg: 54 g + 1 kapsička
Nadváha:
- 3 kg: 17 g + 1 kapsička, 4 kg: 25 g + 1 kapsička, 5 kg: 32 g + 1 kapsička, 6 kg: 39 g + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-1412 |
|---|---|
| Obsah: | 2 kg |
| EAN: | 3182550702201 |
| Výrobce č. | 1412 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | vitamíny, minerální látky a stopové prvky |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rýže, sušený vepřový protein, pšenice, kukuřice, živočišný tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny, rostlinná vlákna, pšeničná mouka, kukuřičný lepek, produkty z kvasnic, řepné řízky, minerály, sójový olej, rybí olej, psyllium (Skořápky a semena 0,5 %), droždí (Zdroj mannanových oligosacharidů), moučka z aksamitníku
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 32 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 4,7 % |
| obsah tuku | 15 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,2 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 14.200 IE |
| vitamín D3 | 740 IE |
| železo (3b103) | 37 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,7 mg |
| měď (3b405/3b406) | 11 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 48 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 126 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,09 mg |
| chlorid amonný | 5 g |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Fit (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování