Royal Canin Exigent Mini, 3 kg
Suché krmivo pro vybíravé malé psy
615,41 Kč 729,00 Kč -16%
(205,14 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Potěší i vybíravé psy
Popis
Vybíraví psi to nemají jednoduché – a jejich majitelé také ne. Při výběru krmiva proto hraje roli několik faktorů, například textura krmiva, aroma nebo velikost granulí.
ROYAL CANIN® Exigent Mini je vhodné pro vybíravé psy do 10 kg a obsahuje všechny živiny, které malý pes potřebuje pro zdravý život.
Polštářkovité granule v ROYAL CANIN® Exigent Mini jsou křupavé a mají chutnou a výživnou náplň. Křupavý povrch je potažen lahodnou vrstvou a krémová náplň je nejen chutná, ale také výživná.
Všechna krmiva Royal Canin jsou kompletní a pokrývají 100 % potřeby kvalitních bílkovin, tuků, vlákniny, vitamínů a minerálů, které pes potřebuje pro dlouhodobou vitalitu.
Výživový program Exigent je dostupný ve dvou variantách: jako křupavé suché krmivo a chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo, ale lze je také perfektně kombinovat. Mokré krmivo můžete podávat jako chutný topping k suchému krmivu.
ROYAL CANIN® Exigent Mini je prokazatelně optimálním řešením výživy pro vybíravé psy: interní studie společnosti Royal Canin ukázaly, že až 99 % psů tomuto krmivu dává přednost.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
1 kg hmotnosti: 22 g suchého krmiva; 3 kg hmotnosti: 51 g suchého krmiva; 6 kg hmotnosti: 86 g suchého krmiva; 10 kg hmotnosti: 126 g suchého krmiva
► běžná aktivita:
1 kg hmotnosti: 26 g suchého krmiva; 3 kg hmotnosti: 59 g suchého krmiva; 6 kg hmotnosti: 99 g suchého krmiva; 10 kg hmotnosti: 146 g suchého krmiva
► vysoká aktivita:
1 kg hmotnosti: 29 g suchého krmiva; 3 kg hmotnosti: 67 g suchého krmiva; 6 kg hmotnosti: 113 g suchého krmiva; 10 kg hmotnosti: 166 g suchého krmiva
Kombinované krmení:
► nízká aktivita:
1 kg hmotnosti: 13 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; 3 kg hmotnosti: 31 g suchého krmiva + 1 kapsička; 6 kg hmotnosti: 66 g suchého krmiva + 1 kapsička; 10 kg hmotnosti: 106 g suchého krmiva + 1 kapsička
► běžná aktivita:
1 kg hmotnosti: 16 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; 3 kg hmotnosti: 40 g suchého krmiva + 1 kapsička; 6 kg hmotnosti: 80 g suchého krmiva + 1 kapsička; 10 kg hmotnosti: 126 g suchého krmiva + 1 kapsička
► vysoká aktivita:
1 kg hmotnosti: 20 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; 3 kg hmotnosti: 48 g suchého krmiva + 1 kapsička; 6 kg hmotnosti: 93 g suchého krmiva + 1 kapsička; 10 kg hmotnosti: 146 g suchého krmiva + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-10103 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550894050 |
| Výrobce č. | 10103 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | mini (5-10 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | citlivá zvířata |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, živočišný tuk, rýže, pšeničný lepek[1], pšeničná krmná mouka (předvařené), kukuřičná mouka, hydrolyzované živočišné bílkoviny, rostlinná vlákna, řepné řízky, minerály, rybí olej, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 30 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,6 % |
| obsah tuku | 22 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 4,8 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 29.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 38 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,9 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 50 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 133 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,08 mg |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Exigent Mini (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování