Royal Canin Energy 4300 (Trail), 15 kg
Kompletní krmivo pro dospělé psy při intenzivní aktivitě
2 135,13 Kč 2 249,00 Kč -5%
(142,34 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Dlouhotrvající energie
- Sport performance
- Zdravé svaly
Popis
ROYAL CANIN Energy 4300 Trail je speciální kompletní krmivo pro dospělé psy, kteří jsou dlouhodobě a intenzivně fyzicky aktivní.
Dlouhodobá energie
Toto chutné krmivo obsahuje vyvážený podíl sacharidů (28 %) a mastných kyselin (21 %). Zatímco sacharidy mohou být po zahájení aktivity rychle přeměněny na energii, mastné kyseliny se postupně odbourávají po celou dobu výkonu. Díky tomu pomáhají sportovním a pracovním psům dosahovat maximální vytrvalosti během dlouhých období intenzivní fyzické aktivity.
Optimální výkonnost
Exkluzivní kombinace živin může přispět ke zdravým kloubům a zdravému trávicímu systému. Krmivo je navíc obohaceno o vybrané antioxidanty, které mohou pomoci chránit organismus před volnými radikály.
Zdravé svaly
Díky vysokému obsahu bílkovin (28 %) může Trail 4300 pomoci podpořit příjem kyslíku a udržení svalové hmoty.
Doporučené dávkování:
- 5 kg hmotnosti: 102–162 g krmiva
- 10 kg hmotnosti: 172–273 g krmiva
- 15 kg hmotnosti: 233–369 g krmiva
- 20 kg hmotnosti: 289–458 g krmiva
- 30 kg hmotnosti: 392–621 g krmiva
- 40 kg hmotnosti: 487–771 g krmiva
- 55 kg hmotnosti: 618–979 g krmiva
| Produkt č. | ROC-16115 |
|---|---|
| Obsah: | 15 kg |
| EAN: | 3182550837958 |
| Výrobce č. | 16115 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | výkon a kondice |
| Produktové řady: | OTHER |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rýže, kukuřičná mouka, živočišný tuk, pšeničný lepek[1], kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné bílkoviny, minerály, rostlinná vlákna, řepné řízky, rybí olej, sójový olej, psyllium (slupky a semínka), moučka z aksamitníku, droždí (zdroj mannan-oligosacharidů), glukosamin z fermentace, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 28 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,6 % |
| obsah tuku | 21 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,9 % |
| β-karoten | 2 mg |
| sacharidy | 280 g |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 25.000 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| vitamín E | 650 mg |
| železo (3b103) | 41 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,1 mg |
| měď (3b405/3b406) | 13 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 54 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 139 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,07 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Energy 4300 (Trail) (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování