Royal Canin Energy 30 x 50 g, 1,50 kg
Doplňkové krmivo pro dospělé psy při střední až intenzivní aktivitě
1 379,00 Kč
(919,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pamlsek jako odměna při tréninku
- Pro dospělé aktivní psy
- Antioxidanty z vitaminu E, C a polyfenolů
- Pro chutnou dávku energie mezi krmeními
Popis
ROYAL CANIN Energy je doplňkové krmivo pro dospělé psy se střední až vysokou aktivitou a zároveň energeticky bohatá alternativa běžných pamlsků a odměn. Tento speciálně vyvinutý pamlsek pro psy je ideální pro tréninkové jednotky a díky zvýšenému obsahu mastných kyselin s krátkým řetězcem poskytuje rychlý přísun energie pro podporu výkonu psa. Vysoký obsah antioxidantů může navíc přispět k ochraně buněk před volnými radikály.
Doporučené dávkování:
| Hmotnost psa | Běžná úroveň aktivity | Vysoká úroveň aktivity |
| < 25 kg | 1 sáček | 2 sáčky |
| > 25 kg | 1 sáček | 3 sáčky |
| Produkt č. | ROC-1701 |
|---|---|
| Obsah: | 1,50 kg |
| EAN: | 3182550784696 |
| Výrobce č. | 1701 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Oblast použití pro zvířata: | výkon a kondice |
| Produktové řady: | OTHER |
Složení
rýže, živočišný tuk, kokosový olej, pšeničný lepek[1], hrachový protein, sušená drůbeží bílkovina, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, rostlinná vlákna, rybí olej, sójový olej, fruktooligosacharidy, moučka z aksamitníku, minerály
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 27 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,1 % |
| obsah tuku | 36 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 3,8 % |
| β-karoten | 2,5 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 26.500 IE |
| vitamín E | 700 IE |
| vitamín D3 | 1.400 IE |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Energy 30 x 50 g (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování