Royal Canin Digestive Care v omáčce 12x85 g, 1.020 g
Mokré krmivo pro kočky s citlivým trávením
430,00 Kč
(421,57 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pomáhá podporovat optimální kvalitu stolice
- Podporuje zdravou rovnováhu střevní mikroflóry
- Přispívá k optimální kvalitě stolice
Popis


Proč zvolit speciální krmivo pro kočky s citlivým trávením?
- Pomáhá podporovat optimální kvalitu stolice
- Podporuje zdravou rovnováhu střevní mikroflóry a přispívá k optimální kvalitě stolice
- Prokazatelné výsledky

ROYAL CANIN Digestive Sensitive v omáčce je vysoce stravitelné krmivo pro kočky s citlivým trávením. Speciálně vybrané živiny pomáhají výrazně redukovat zápach stolice. Díky vysoké stravitelnosti krmiva ROYAL CANIN Digestive Care v omáčce může kočka efektivněji využít obsažené živiny a lépe je vstřebávat. Nízký obsah tuku v tomto mokrém krmivu navíc přispívá k udržení ideální hmotnosti.
Obsažené bílkoviny pomáhají podporovat svaly a kosti a zároveň zdraví citlivého střevního traktu kočky. Jedním z projevů optimálního trávení je také redukce zápachu stolice. Toto krmivo navíc podporuje správnou funkci močových cest díky sníženému obsahu minerálních látek podílejících se na tvorbě močových kamenů.

S ROYAL CANIN Digestive Care v omáčce získává Vaše kočka přesně ty živiny, které potřebuje – dokonale přizpůsobené jejímu citlivému zažívání.

Pro větší rozmanitost: Další varianty produktu
ROYAL CANIN Digestive Care je dostupné také jako suché krmivo ve formě křupavých granulí, aby vyhovovalo individuálním preferencím různých koček.
Pokud zvažujete kombinované krmení suchým a mokrým krmivem, jednoduše dodržujte naše doporučení pro krmení. Zajistíte tak, že Vaše kočka dostane správné množství mokrého i suchého krmiva.

Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním výživovým potřebám i životnímu stylu Vaší kočky. To znamená, že s ROYAL CANIN Digestive Care v omáčce poskytujete své kočce kvalitní a vyváženou výživu.
Jak správně přejít na nové krmivo

Doporučené dávkování:
- 4 kg: 2 + 1/2 kapsičky
Doporučení pro kombinované krmení se suchým krmivem FCN Digestive Care:
- 4 kg: 1 kapsička + 33 g suchého krmiva
| Produkt č. | ROC-4561 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579309568 |
| Výrobce č. | 4561 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | trávení a střevní mikroflóra |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, obiloviny, minerály, rostlinné vedlejší produkty, rostlinné proteinové extrakty, droždí
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 9,5 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 3,5 % |
| surový popel | 1,7 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 0,7 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 68 IE |
| železo (3b103) | 3 mg |
| jód (3b202) | 0,27 mg |
| měď (3b405/3b406) | 2,2 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 1 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 10 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Digestive Care v omáčce 12x85 g (čeština)
2 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
2 hodnocení
Dosud neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 2 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování