Royal Canin Digestive Care Medium, 3 kg
Suché krmivo pro středně velké psy s citlivým trávením
679,00 Kč
(226,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Přispívá ke zlepšení kvality stolice
Popis
Nepříjemné zažívací potíže mohou psům výrazně komplikovat každodenní život. Strava s kvalitními živinami přispívá nejen k pravidelnému trávení psa, ale také k jeho celkové pohodě. ROYAL CANIN Digestive Care Medium je vhodné pro psy s hmotností od 11 do 25 kg a bylo speciálně vyvinuto pro psy se sklony k zažívacím problémům.
Receptura obohacená o aktivní živiny obsahuje řadu prebiotik pro výživu prospěšných střevních bakterií v trávicím traktu psa. Kromě toho jsou použity pouze vysoce kvalitní bílkoviny; vyvážená kombinace rozpustné a nerozpustné vlákniny podporuje optimální trávení.
Výživový program Digestive Care je dostupný ve dvou variantách: jako křupavé suché krmivo a jako chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo a lze je také perfektně kombinovat. Mokré krmivo lze podávat jako doplněk k suchému krmivu.
V interních studiích společnosti ROYAL CANIN bylo v 91 % případů po podávání Digestive Care Medium prokázáno zlepšení kvality stolice – jasný ukazatel zdravého trávení. ROYAL CANIN Digestive Care Medium tak prokazatelně přispívá ke správné kvalitě stolice.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
hmotnost 11 kg: 144 g suchého krmiva; hmotnost 15 kg: 181 g suchého krmiva; hmotnost 20 kg: 225 g suchého krmiva; hmotnost 25 kg: 266 g suchého krmiva
► běžná aktivita:
hmotnost 11 kg: 167 g suchého krmiva; hmotnost 15 kg: 210 g suchého krmiva; hmotnost 20 kg: 261 g suchého krmiva; hmotnost 25 kg: 308 g suchého krmiva
► vysoká aktivita:
hmotnost 11 kg: 189 g suchého krmiva; hmotnost 15 kg: 239 g suchého krmiva; hmotnost 20 kg: 296 g suchého krmiva; hmotnost 25 kg: 350 g suchého krmiva
Kombinované krmení:
► nízká aktivita:
hmotnost 11 kg: 123 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 15 kg: 161 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 20 kg: 205 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 25 kg: 246 g suchého krmiva + 1 kapsička
► běžná aktivita:
hmotnost 11 kg: 146 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 15 kg: 189 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 20 kg: 240 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 25 kg: 288 g suchého krmiva + 1 kapsička
► vysoká aktivita:
hmotnost 11 kg: 169 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 15 kg: 218 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 20 kg: 276 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 25 kg: 330 g suchého krmiva + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-11033 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550852678 |
| Výrobce č. | 11033 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | střední (11–25 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | trávení a střevní mikroflóra |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
rýže, sušená drůbeží bílkovina, pšeničná krmná mouka, živočišný tuk, pšenice, kukuřičný lepek, pšeničný lepek[1], ječmen, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, sójový olej, minerály, rybí olej, rostlinná vlákna, fruktooligosacharidy, droždí (Zdroj mannanových oligosacharidů), olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 25 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,8 % |
| obsah tuku | 18 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,2 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 22.000 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (3b103) | 38 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,8 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 49 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 132 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,06 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Digestive Care Medium (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování