Royal Canin Dermacomfort Mousse 12x85 g, 1.020 g
Mokré krmivo pro psy s citlivou pokožkou
275,75 Kč 330,00 Kč -16%
(270,34 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje zdravou kůži
- Canine Care výživový program
Popis
Citlivá a podrážděná pokožka se svěděním může vést k nebezpečnému škrábání, infekcím i nepříjemné návštěvě veterináře. ROYAL CANIN Dermacomfort Mousse je vhodné pro psy všech velikostí a bylo speciálně vyvinuto pro potřeby psů s citlivou pokožkou.
Chutná receptura je bohatá na pečlivě vybrané, velmi dobře stravitelné bílkoviny a obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny pro zklidnění pokožky a ochranu před dráždivými látkami. Vybrané zdroje bílkovin pomáhají snižovat riziko kožních intolerancí.
Kromě tohoto chutného mokrého krmiva je krmivo z výživového programu Dermacomfort dostupné také jako křupavé suché krmivo. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo, a lze je proto perfektně kombinovat. Mokré i suché krmivo lze podávat v libovolném poměru.
Doporučené dávkování:
► běžná aktivita:
hmotnost 5 kg: 4 kapsičky; hmotnost 10 kg: 7 kapsiček; hmotnost 20 kg: 11+1/2 kapsičky
| Produkt č. | ROC-4727 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579008812 |
| Výrobce č. | 4727 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | kůže a srst |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, rostlinné vedlejší produkty, obiloviny, oleje a tuky, minerály
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 8,6 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,3 % |
| obsah tuku | 6,6 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,9 % |
| vlhkost | 78,1 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 140 IE |
| železo (3b103) | 9 mg |
| jód (3b202) | 0,17 mg |
| měď (3b405/3b406) | 1,4 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 2,9 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 29 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2,2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Dermacomfort Mousse 12x85 g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování