Royal Canin Dermacomfort Mini, 3 kg
Suché krmivo pro malé psy s citlivou pokožkou
615,41 Kč 729,00 Kč -16%
(205,14 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Receptura se zvláště dobrou snášenlivostí pro kůži
Popis
Citlivá, podrážděná a svědivá pokožka může vést k nebezpečnému škrábání, infekcím i nepříjemné návštěvě veterináře. ROYAL CANIN Dermacomfort Mini je vhodné pro psy do 10 kg a obsahuje pečlivě vybrané bílkoviny, které pomáhají udržovat pokožku psa v co nejlepší kondici. Receptura zároveň podporuje silnou a zdravou srst.
ROYAL CANIN Dermacomfort Mini obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny (mimo jiné ve formě GLA, EPA a DHA), které pomáhají pokožku vyživovat a podporovat její zdraví. Pečlivě vyvinuté granule jsou dokonale přizpůsobeny chrupu malých psů.
Výživový program Dermacomfort je dostupný ve dvou variantách: jako křupavé suché krmivo a jako chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo a lze je také libovolně kombinovat.
91 % majitelů psů bylo již po 2 měsících používání přesvědčeno o účinnosti. ROYAL CANIN Dermacomfort Mini je tak prokazatelně skvělou volbou pro psy se sklony k podráždění pokožky.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
hmotnost 1 kg: 24 g suchého krmiva; hmotnost 3 kg: 54 g suchého krmiva; hmotnost 6 kg: 91 g suchého krmiva; hmotnost 10 kg: 133 g suchého krmiva
► běžná aktivita:
hmotnost 1 kg: 27 g suchého krmiva; hmotnost 3 kg: 63 g suchého krmiva; hmotnost 6 kg: 105 g suchého krmiva; hmotnost 10 kg: 154 g suchého krmiva
► vysoká aktivita:
hmotnost 1 kg: 31 g suchého krmiva; hmotnost 3 kg: 71 g suchého krmiva; hmotnost 6 kg: 120 g suchého krmiva; hmotnost 10 kg: 175 g suchého krmiva
Kombinované krmení:
► nízká aktivita:
hmotnost 1 kg: 13 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; hmotnost 3 kg: 32 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 6 kg: 69 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 10 kg: 111 g suchého krmiva + 1 kapsička
► běžná aktivita:
hmotnost 1 kg: 16 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; hmotnost 3 kg: 40 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 6 kg: 83 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 10 kg: 132 g suchého krmiva + 1 kapsička
► vysoká aktivita:
hmotnost 1 kg: 20 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; hmotnost 3 kg: 49 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 6 kg: 97 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 10 kg: 153 g suchého krmiva + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-2873 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550893916 |
| Výrobce č. | 2873 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | mini (5-10 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | kůže a srst |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
rýže, pšeničný lepek[1], pšenice, živočišný tuk, kukuřičný lepek, oves (loupaný), kukuřice, hydrolyzované živočišné bílkoviny, minerály, sójový olej, řepné řízky, rybí olej, lněná mouka, fruktooligosacharidy, mono- a diglyceridy kyseliny palmitové a stearové esterifikované kyselinou citronovou, olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 25,5 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,4 % |
| obsah tuku | 17 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 5,3 % |
| omega 6 | 3,52 % |
| kyselina gama-linolenová | 0,03 % |
| omega 3 | 1,13 % |
| EPA/DHA | 0,4 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 29.000 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 67 mg |
| jód (3b201/3b202) | 5,4 mg |
| měď (3b405/3b406) | 13 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 66 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 146 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,17 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 5 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Dermacomfort Mini (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování