Royal Canin Coat Care Mini, 3 kg
Suché krmivo pro malé psy pro lesklou srst
729,00 Kč
(243,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Zdravá a krásná srst
Popis
Podle srsti psa lze orientačně posoudit jeho celkový zdravotní stav. Ke krásné a zdravé srsti může přispět správná výživa. COAT CARE Mini od ROYAL CANIN je vyvážené kompletní krmivo, které vyživuje pokožku a srst psa. Toto chutné krmivo je vhodné pro psy s hmotností do 10 kg, kteří mají matnou a suchou srst.
Krmivo je obohaceno o omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které podporují zdraví pokožky a srsti psa. Pro dodatečnou péči o pokožku je receptura obohacena o brutnákový olej bohatý na GLA. Prekurzory melaninu, jako jsou tyrosin a fenylalanin, jsou v tomto produktu obsaženy ve vyšším množství, aby podpořily přirozenou barvu srsti psa.
Nutriční program Coat Care je dostupný ve dvou variantách: jako křupavé suché krmivo a jako chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo, ale lze je také perfektně kombinovat. Mokré krmivo můžete podávat jako chutný topping k suchému krmivu.
ROYAL CANIN® Coat Care Mini má prokazatelně pozitivní účinek na pokožku a srst psa: interní studie ROYAL CANIN ukázaly, že tento produkt může již po 28 dnech přispět k lesklejší srsti.
Doporučení ke krmení:
► nízká aktivita:
Hmotnost 1 kg: 24 g suchého krmiva; hmotnost 3 kg: 56 g suchého krmiva; hmotnost 6 kg: 94 g suchého krmiva; hmotnost 10 kg: 138 g suchého krmiva
► běžná aktivita:
Hmotnost 1 kg: 28 g suchého krmiva; hmotnost 3 kg: 65 g suchého krmiva; hmotnost 6 kg: 109 g suchého krmiva; hmotnost 10 kg: 159 g suchého krmiva
► vysoká aktivita:
Hmotnost 1 kg: 32 g suchého krmiva; hmotnost 3 kg: 73 g suchého krmiva; hmotnost 6 kg: 123 g suchého krmiva; hmotnost 10 kg: 181 g suchého krmiva
Kombinované krmení:
► nízká aktivita:
Hmotnost 1 kg: 13 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; hmotnost 3 kg: 33 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 6 kg: 71 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 10 kg: 115 g suchého krmiva + 1 kapsička
► běžná aktivita:
Hmotnost 1 kg: 17 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; hmotnost 3 kg: 42 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 6 kg: 86 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 10 kg: 136 g suchého krmiva + 1 kapsička
► vysoká aktivita:
Hmotnost 1 kg: 21 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; hmotnost 3 kg: 50 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 6 kg: 100 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 10 kg: 158 g suchého krmiva + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-4744 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550894326 |
| Výrobce č. | 4744 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | mini (5-10 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | kůže a srst |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rýže, pšeničný lepek[1], pšeničná krmná mouka, kukuřice, živočišný tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny, pšenice, kukuřičný lepek, řepné řízky, sójový olej, produkty z kvasnic, minerály, rybí olej, rostlinná vlákna, celulózový prášek, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 30 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,4 % |
| obsah tuku | 16 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 5,9 % |
| omega 3 | 8,9 g |
| omega 6 | 38,8 g |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 24.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 51 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,5 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 56 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 127 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,07 mg |
| l-tyrosin | 10 mg |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Coat Care Mini (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování