Royal Canin Bulldog Adult, 3 kg
Suché krmivo pro buldoky
500,00 Kč
(166,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Snižuje zápach stolice
- Zdravá kůže
- Podporuje kosti a klouby
-
buldok
Popis

Proč ROYAL CANIN Bulldog Adult?
- Redukuje zápach stolice
- Podporuje zdravou pokožku
- Podporuje zdravé kosti a klouby

Proč speciální krmivo pro dospělé buldoky?
ROYAL CANIN Bulldog Adult je vhodné pro buldoky od 12 měsíců věku a bylo speciálně přizpůsobeno potřebám tohoto plemene. Toto krmivo pomáhá udržovat zdravou rovnováhu střevní mikroflóry. Díky tomu optimálně podporuje trávení Vašeho psa a zároveň pomáhá redukovat nepříjemný zápach stolice. Exkluzivní receptura navíc může přispět k posílení ochranné bariéry pokožky, což může mít pozitivní vliv na kvalitu kůže a srsti Vašeho psa.
Receptura ROYAL CANIN Bulldog Adult je také obohacena o omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA). Tyto živiny podporují kosti a klouby Vašeho dospělého buldoka. Buldoci obvykle nejsou tak aktivní jako některá jiná plemena psů, a proto mají nižší energetické nároky. ROYAL CANIN Bulldog Adult nabízí díky přiměřenému obsahu energie kontrolovaný přísun energie. To pomáhá Vašemu psovi udržovat ideální tělesnou hmotnost. Receptura ROYAL CANIN Bulldog Adult je navíc obohacena o omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), které podporují zdravé kosti a klouby dospělého buldoka.

Krokety suchého krmiva jsou navíc přizpůsobeny specifickým potřebám tohoto plemene: buldoci mají krátký a plochý čenich a krátkou čelist. Aby bylo pro buldoka snazší granule uchopit, byly velikost i tvar kroket speciálně upraveny. Textura kroket navíc podporuje důkladné žvýkání a pomáhá předcházet příliš hltavému polykání krmiva.

Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Bulldog Adult poskytujete svému psovi kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučení ke krmení:
► málo pohybu:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 18 | 223 |
| 20 | 242 |
| 22 | 259 |
| 24 | 277 |
| 26 | 294 |
| 28 | 311 |
| 30 | 327 |
► běžná aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 18 | 258 |
| 20 | 280 |
| 22 | 300 |
| 24 | 321 |
| 26 | 340 |
| 28 | 360 |
| 30 | 379 |
► aktivní pes:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 18 | 294 |
| 20 | 318 |
| 22 | 341 |
| 24 | 364 |
| 26 | 387 |
| 28 | 409 |
| 30 | 431 |
Doba krmení:
- 1/2 ráno
- 1/2 večer
| Produkt č. | ROC-3163 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550719797 |
| Výrobce č. | 3163 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
rýže, sušená drůbeží bílkovina, živočišný tuk, pšeničný lepek[1], hydrolyzované živočišné bílkoviny, sušený vepřový protein, řepné řízky, rostlinná vlákna, minerály, sójový olej, rybí olej, droždí (zdroj mannan-oligosacharidů), glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 24 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,8 % |
| obsah tuku | 14 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,5 % |
| EPA/DHA | 0,4 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 30.000 IE |
| vitamín D3 | 812 IE |
| železo (3b103) | 48 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,8 mg |
| měď (3b405/3b406) | 15 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 62 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 142 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,1 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Bulldog Adult (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování