Sláma pro malá zvířátka
Sláma: 3 produkty
bunny Bedding Cosy, 15 kg
- Zvlášť měkké
- Váže vlhkost a pachy
- Úsporné v použití
709,00 Kč (47,27 Kč / kg)
Doručení do 07. října
bunny Bedding UltraDry 7kg, 29 l
- Z čisté špaldy
- Jemné k tlapkám
- Zvlášť savé
350,00 Kč (12,07 Kč / l)
Doručení do 07. října
bunny Bedding Fresh a Dry, 29 l
- Pro zakrslé králíky a hlodavce
- Směs steliva z přírodních vláken
- Zůstává dlouho čerstvá a suchá
480,00 Kč (16,55 Kč / l)
Doručení do 07. října
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování