Croci Visor Rosa kšiltovka, S
Stylová ochrana proti slunci
330,00 Kč
(včetně 21% DPH
Vlastnosti
- Kšiltovka pro psy
- Elegantní design
- Nastavitelný obvod
K tomu se hodí
Popis
Tato kšiltovka ve stylovém designu Palm Springs nejen skvěle vypadá, ale také chrání Vašeho čtyřnohého miláčka před UV zářením. Je tak skutečným must-have v horkých letních dnech.
- Psí kšiltovka s kšiltem
- Nastavitelná velikost
| Model | Obvod |
| S | 28 - 34 cm |
| M-L | 34 - 40 cm |
| XL | 40 - 48 cm |
| Produkt č. | Xol-CRO-C7057776 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 8023222277762 |
| Výrobce č. | C7057776 |
| Značky: | Croci |
| Roční období: | léto |
Právní informace
| Výrobce: | CROCI SPA, via S. Alessandro 8, 21040, Castronno (VA), Itálie, info@croci.net, croci-group.com/de |
|---|
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Croci Visor Rosa kšiltovka (čeština)
Z našeho blogu:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování