Churu Pamlsek na lízání 8 x 14 g, Kuřecí se sýrem (160 g)
Skvělá pochoutka přímo z ruky
153,97 Kč 170,00 Kč -9%
(962,31 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Churu
Pamlsek na lízání 4x14 g
Chutná neodolatelně nejen při tréninku
70,93 Kč 80,00 Kč(1 266,61 Kč / kg) -
Churu
Pamlsek na lízání 20 x 14 g
Lahodný pamlsek pro hodné psy
331,93 Kč 350,00 Kč(1 185,46 Kč / kg) -
Churu
Pamlsek na lízání 8 x 14 g
Skvělá pochoutka přímo z ruky
153,97 Kč 170,00 Kč(962,31 Kč / kg)
Vlastnosti
- Doplňkové krmivo pro psy
- Ideální při tréninku
- Bez obilovin
Popis
Mňam! Tento neodolatelný lízací pamlsek rozbuší srdce Vašeho čtyřnohého miláčka. Vybrané ingredience a receptura odpovídající potřebám druhu z něj dělají zcela výjimečnou pochoutku, kterou můžete svého psa neustále hýčkat a odměňovat při tréninku.
- Vysoce kvalitní doplňkové krmivo pro dospělé psy
- Krémová textura s vysokou akceptací
- Extra vysoký podíl tekutin - podporuje příjem tekutin Vašeho psa
- S tuňákem z odpovědného rybolovu a kuřecím masem z chovu odpovídajícího potřebám druhu
- S vitamínem E
- Nízký obsah kalorií
- Lze podávat přímo z ruky pro posílení vzájemného pouta nebo jako chutný topping na hlavní krmivo
- Optimální pomoc při podávání tablet
- Bez obilovin, karagenanu, konzervantů a umělých barviv
- Obsah: 8 kapsiček po 14 g
Doporučení pro krmení:
- Krém podávejte přímo z kapsičky nebo jej přidejte jako topping na hlavní krmivo Vašeho psa.
- Krém používejte jako odměnu při tréninku.
- Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do jednoho dne.
| Produkt č. | CHU-EUD604 |
|---|---|
| Obsah: | 160 g |
| EAN: | 8859387701145 |
| Výrobce č. | EUD604 |
| Značky: | Churu |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez konzervantů, bez umělých barviv, bez obilovin |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 8,5 % |
| surová vláknina | 0,1 % |
| surové oleje a tuky | 0,5 % |
| surový popel | 1,5 % |
| vlhkost | 88 % |
| Energie | 430 kcal |
technologická aditiva
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín e | 574 mg |
Složení
29,8 % kuře, tapioka, 2,2 % Sýr, extrakt z kuřecího masa, droždí, kolagen, extrakt ze zeleného čaje, guarová guma
Právní informace
| Výrobce: | Inaba Foods GmbH, Berliner Allee 29, 40212, Düsseldorf, Německo, wo_meissner@inaba-foods.co.jp, www.inabafoods-europe.com |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Churu Pamlsek na lízání 8 x 14 g (čeština)
Z našeho blogu:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování