Churu Dashi Delights vývar, Kuřecí s tuňákem a lososem (40 g)
Klasický japonský vývar Dashi pro Vaši kočku
32,97 Kč 40,00 Kč -18%
(824,25 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Doplňkové krmivo pro kočky
- Výrazná chuť umami
- Bez obilovin
Popis
Toto delikátní doplňkové krmivo je klasický japonský vývar Dashi a hýčká Vaši kočku výjimečným chuťovým zážitkem umami. S vybranými ingrediencemi, jako jsou vločky bonito z tuňáka z divokého rybolovu, recepturou odpovídající přirozeným potřebám a extra vysokým obsahem tekutin, je tento pamlsek vysoce kvalitní svačinkou a hodnotným doplňkem hlavního krmiva Vaší kočky.
- Vysoce kvalitní doplňkové krmivo pro kočky
- Vybrané kousky masa v klasickém vývaru Dashi
- Výrazná chuť umami
- S tuňákem z odpovědného rybolovu a kuřecím masem z chovu odpovídajícího přirozeným potřebám
- S vitamínem E a extraktem ze zeleného čaje
- Nízkokalorické
- Extra vysoký podíl tekutin - podporuje příjem tekutin Vaší kočky
- Bez obilovin a umělých konzervačních látek a barviv
Doporučení pro krmení:
- Vývar Dashi Delights podávejte jako svačinku mezi jídly.
- Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do jednoho dne.
| Produkt č. | CHU-EU885 |
|---|---|
| Obsah: | 40 g |
| EAN: | 4262365731012 |
| Výrobce č. | EU885 |
| Značky: | Churu |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez konzervantů, bez umělých barviv, bez obilovin |
| Životní fáze: | dospělý |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 5,5 % |
| surová vláknina | 0,1 % |
| surové oleje a tuky | 0,2 % |
| surový popel | 1 % |
| vlhkost | 93 % |
| Energie | 230 kcal |
Senzorické přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Vitamin E | 320 mg |
Složení
80,6 % vývar z hřebenatek, 16,1 % Kuřecí maso, 0,7 % tuňák, 0,7 % losos, vločky bonito, sušená tapioka, guarová guma, xanthan, aromata
Právní informace
| Výrobce: | Inaba Foods GmbH, Berliner Allee 29, 40212, Düsseldorf, Německo, wo_meissner@inaba-foods.co.jp, www.inabafoods-europe.com |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Churu Dashi Delights vývar (čeština)
Z našeho blogu:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování