Churu CIAO Bisque, Kuřecí s hovězím (40 g)
Krémové doplňkové krmivo pro kočky
28,98 Kč 40,00 Kč -28%
(724,50 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Bohaté pyré
- Extra vysoký podíl tekutin
- Bez obilovin
Popis
Toto vysoce kvalitní doplňkové krmivo pro kočky nadchne svou chutnou recepturou odpovídající potřebám druhu, vybranými ingrediencemi a vysokým obsahem tekutin - Vaše kočka bude nadšená!
- Vysoce kvalitní doplňkové krmivo pro dospělé kočky
- Bohaté, krémové pyré
- Obzvláště vysoký podíl tekutin - podporuje příjem tekutin Vaší kočky
- S rybami z odpovědného rybolovu a masem z chovů odpovídajících potřebám druhu
- S vitamínem E
- Bez obilovin a umělých konzervačních látek a barviv
Doporučení pro krmení:
- Podávejte své kočce Ciao jako pamlsek a doplňkové krmivo k jejímu obvyklému kompletnímu krmivu.
- Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte co nejdříve.
| Produkt č. | CHU-EU854 |
|---|---|
| Obsah: | 40 g |
| EAN: | 4262365738547 |
| Výrobce č. | EU854 |
| Značky: | Churu |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez konzervantů, bez umělých barviv, bez obilovin |
| Životní fáze: | dospělý |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 8 % |
| surová vláknina | 0,2 % |
| surové oleje a tuky | 1 % |
| surový popel | 1,4 % |
| vlhkost | 86 % |
| Energie | 400 kcal |
Senzorické přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín E | 560 mg |
Složení
28,2 % Kuřecí maso, 1,8 % hovězí maso, sušená tapioka, 0,9 % extrakt z hřebenatek, guarová guma, aromata
Právní informace
| Výrobce: | Inaba Foods GmbH, Berliner Allee 29, 40212, Düsseldorf, Německo, wo_meissner@inaba-foods.co.jp, www.inabafoods-europe.com |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Churu CIAO Bisque (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování