Bio Schutz - spreje proti parazitům a škůdcům

Filtrovat a seřadit

Cena Živočišný druh Vlastnosti
Filtr

Spreje: 7 produktů

Sprej proti parazitům pro hlodavce, fretky a ježky

Bio Schutz Sprej proti parazitům pro hlodavce, fretky a ježky, 150 ml

  • Účinkuje během několika sekund
  • Účinný také na larvy a vajíčka
  • Bez zápachu
250,00 Kč (1 666,67 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Schutz Sprej proti parazitům pro ptáky

Bio Schutz Sprej proti parazitům pro ptáky, 150 ml

  • Všechny druhy ptáků a mladí ptáci
  • Ochrana proti roztočům, vším a dalším škůdcům
  • Likviduje stávající zamoření
250,00 Kč (1 666,67 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Schutz Sprej proti hmyzu

Bio Schutz Sprej proti hmyzu, 400 ml

  • Dlouhotrvající účinek až 8 týdnů
  • Aplikovatelný na velké plochy a bez zápachu
  • Hmyz a snůšky vajec
250,00 Kč (625,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Schutz Postřik proti blechám do interiéru

Bio Schutz Postřik proti blechám do interiéru, 400 ml

  • Pro rozsáhlé zamoření
  • Pro plochy do 40 m²
  • Samopostřik a bez zápachu
330,00 Kč (825,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Schutz Sprej na ochranu domácích mazlíčků

Bio Schutz Sprej na ochranu domácích mazlíčků, 500 ml

  • Rychlý účinek a dlouhodobá ochrana
  • Nízký zápach a účinný proti mnoha druhům
  • Bez pyrethra a pyrethroidů
350,00 Kč (700,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Schutz Sprej na péči o srst

Bio Schutz Sprej na péči o srst, 150 ml

  • Pečuje o srst a rozčesává ji
  • Dodává hedvábný lesk
  • Snadné použití
250,00 Kč (1 666,67 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Schutz Sprej proti parazitům pro plazy

Bio Schutz Sprej proti parazitům pro plazy, 150 ml

  • Dlouhotrvající ochrana proti parazitům
  • Účinkuje během několika sekund
  • Bez pyrethrumu a pyretroidů
250,00 Kč (1 666,67 Kč / l)

Doručení do 07. října