Belcando® Baseline jehněčí, 400 g

Kompletní krmivo pro psy

55,96 Kč 70,00 Kč -20%

(139,90 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 400 g

skladem

Doručení do středa, 07. října, pokud objednáte do neděle do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Pro dospělé psy
  • S jehněčím masem
  • Bez sóji, mléka a obilovin

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Belcando® Adult jehněčí a rýže, 12,5 kg (12,50 kg)

Belcando® Baseline jehněčí, 400 g 55,96 Kč (139,90 Kč / kg)
Belcando® Adult jehněčí a rýže, 12,5 kg (12,50 kg) 1 499,00 Kč (119,92 Kč / kg)
Celková cena: 1 554,96 Kč
Popis

Masový sen pro hladové lovce! Chutná receptura z jehněčího masa, šetrně vařeného v páře, zajistí nezapomenutelné okamžiky požitku!

Toto krmivo bez obilovin se skládá ze 70 % z masa a vnitřností a neobsahuje obiloviny, sóju ani mléko. S přírodním světlicovým olejem, který je bohatý na vitamín E.

Doporučené dávkování/den:

Hmotnost psa v kg Krmivo g/den
5-10 200-400
10-20 400-800
20-35 800-1200
35-65 1200-2000
Produkt č. BCO-512405
Obsah: 400 g
EAN: 4002633512406
Výrobce č. 512405
Značky: Belcando®
Pokyny pro skladování: Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma.
Deklarace krmiva: kompletní krmivo
Vlastnosti produktu: bez obilovin, bez mléka, bez sóji
Životní fáze: dospělý
Obecné pokyny: Barva se může lišit od vyobrazení na fotografii.
Složení

26 % jehněčí maso/srdce/plíce/slezina/ledviny/dršťky, 28,8 % masový vývar, maso, játra, žaludek, srdce, ledviny, plíce, sušené vaječné skořápky, minerály, 0,2 % světlicový olej

Složení

Analytické složky

Složení
Protein 11,5 %
surový protein 0 %
obsah tuku 5 %
surový popel 2 %
surové oleje a tuky 0 %
surová vláknina 0,3 %
vlhkost 79 %

Výživové přísady

Složení pro/na 1 kg
vitamín D3 200 IU
vitamín E 50 IU
mangan (Síran manganatý, monohydrát) 2 Milligramm
zinek (Síran zinečnatý, monohydrát) 20 Milligramm
jód (Jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,2 Milligramm
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: BEWITAL Holding GmbH & Co. KG, Industriestr. 10, 46354, Südlohn, Německo, bewital.de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Belcando® Baseline jehněčí (čeština)

5,0 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
1 (100%)
4 hvězdičky
0 (0%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

1 hodnocení

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder