Royal Canin Yorkshire Terrier Adult Mousse 12x85 g, 1.020 g
Mokré krmivo pro dospělé yorkshirské teriéry od 10. měsíce života
350,00 Kč
(343,14 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
-
Royal Canin
Yorkshire Terrier Adult 8+
Kompletní krmivo speciálně pro starší yorkshirské teriéry od 8 let
629,00 Kč(209,67 Kč / kg) -
Royal Canin
Yorkshire Terrier Adult Mousse 12x85 g
Mokré krmivo pro dospělé yorkshirské teriéry od 10. měsíce života
350,00 Kč(343,14 Kč / kg) -
Royal Canin
Yorkshire Terrier Puppy
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata yorkshirských teriérů do 10. měsíce života
150,00 Kč(300,00 Kč / kg)
Vlastnosti
- Krásná srst
- Podporuje chuť k jídlu
- Optimální kvalita stolice
-
jorkšírský teriér
Popis
Yorkshirští teriéři neboli yorkšíři jsou vyrovnaní, aktivní a inteligentní psi, kteří se s nadšením a energií zajímají o vše kolem sebe. Tento malý teriér je učenlivý, hravý a sebevědomý. Stejně jako každé jiné plemeno má i yorkšír specifické potřeby. Výživa by tomu měla odpovídat, aby podporovala jeho optimální zdraví. ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Mousse je vhodné pro yorkshirské teriéry od 10 měsíců věku a bylo speciálně vyvinuto s ohledem na potřeby dospělých yorkšírů.
Proč je speciální mokré krmivo pro yorkshirské teriéry důležité?
Typická srst yorkshirského teriéra je jeho nejvýraznějším znakem. Připomíná koňskou hřívu a je mimořádně jemná a dlouhá. Na rozdíl od mnoha jiných plemen srst yorkšíra nepřestává růst a neprochází klasickou výměnou srsti. Proto vyžaduje zvláštní péči a může těžit ze speciálních živin, které pomáhají udržet srst hebkou a hedvábnou. Tato pěna podporuje zdravou pokožku a dlouhou krásnou srst. Díky jedinečné receptuře navíc podporuje zdravé trávení.
ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Mousse má chutnou texturu, která může stimulovat chuť k jídlu, a osloví tak i vybíravé yorkshirské teriéry.
Další varianty produktu pro větší rozmanitost
Aby bylo možné vyhovět individuálním preferencím různých psů, je ROYAL CANIN Yorkshire Terrier dostupné také jako suché krmivo ve formě křupavých granulí. Pokud zvažujete kombinované krmení suchým a mokrým krmivem, stačí se řídit našimi doporučeními pro dávkování. Zajistíte tak, aby Váš pes dostával správné množství mokrého i suchého krmiva.
Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám a životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Mousse poskytujete svému psovi vysoce kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
| Cílová hmotnost v kg | Množství krmiva |
| 2 | 2 kapsičky |
| 3 | 3 kapsičky |
| 4 | 3,5 kapsičky |
| Produkt č. | ROC-4411 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579001431 |
| Výrobce č. | 4411 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, rostlinné vedlejší produkty, obiloviny, minerály, oleje a tuky
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 8,7 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,3 % |
| obsah tuku | 6,1 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 2,3 % |
| vlhkost | 78 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 160 IE |
| železo (3b103) | 11 mg |
| jód (3b202) | 0,19 mg |
| měď (3b405/3b406) | 1,5 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 3,2 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 32 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2,2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Yorkshire Terrier Adult Mousse 12x85 g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování