Royal Canin Golden Retriever Adult, 3 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší zlaté retrívry od 15 měsíců
749,00 Kč
(249,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Přispívá ke zdraví kůže a srsti
- Podporuje funkci srdce
- Podporuje ideální tělesnou hmotnost
-
zlatý retrívr
Popis

Proč ROYAL CANIN Golden Retriever Adult?
- Přispívá ke zdraví kůže a srsti
- Podporuje srdeční funkci
- Pomáhá udržovat ideální tělesnou hmotnost

Proč speciální krmivo pro dospělé Golden Retrievery?
Golden Retriever jsou veselí a živí rodinní psi. Obzvláště nápadná je hedvábná srst tohoto plemene. „Goldies“ mají velmi vyrovnaný temperament a jsou považováni za mimořádně přátelské psy. Každé plemeno je jedinečné, a proto má jiné potřeby. Výživa by to měla zohledňovat, aby podporovala optimální zdraví psa.
ROYAL CANIN Golden Retriever Adult je vhodné pro dospělé psy od 15. měsíce. Suché krmivo obsahuje živiny, které podporují zdravou srdeční funkci – například přizpůsobený obsah minerálních látek, EPA & DHA, taurin, L-Carnitin a antioxidanty. ROYAL CANIN Golden Retriever Adult navíc přispívá k udržení optimální tělesné hmotnosti Vašeho psa.
Pro podporu ideální tělesné hmotnosti by měl mít Golden Retriever dostatek pohybu. Zároveň je vhodné kontrolovat denní příjem energie a přizpůsobit ho jeho potřebám. Rozhodující je kombinace obou faktorů. V oblasti výživy pomáhá ROYAL CANIN Golden Retriever Adult udržovat optimální tělesnou hmotnost Vašeho psa.
Pod dlouhou, hedvábnou srstí se nachází citlivá kůže, která vyžaduje odpovídající péči. Proto toto suché krmivo obsahuje živiny přizpůsobené zdraví kůže a srsti. Patří mezi ně Omega-3 mastné kyseliny, jako EPA a DHA, a také brutnákový olej.

Granule suchého krmiva Golden Retriever Adult byly exkluzivně vyvinuty tak, aby Golden Retrieverům usnadnily příjem potravy. Jejich chutnost zároveň přispívá k tomu, že je Váš pes důkladně kouše a rád přijímá.

ROYAL CANIN závazek kvality
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí rozsáhlou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Golden Retriever Adult nabízíte svému psovi kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 26 | 302 |
| 28 | 320 |
| 30 | 336 |
| 32 | 353 |
| 34 | 370 |
| 36 | 386 |
| 38 | 402 |
| 40 | 418 |
► běžná aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 26 | 350 |
| 28 | 370 |
| 30 | 390 |
| 32 | 409 |
| 34 | 428 |
| 36 | 447 |
| 38 | 465 |
| 40 | 483 |
► aktivní:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 26 | 398 |
| 28 | 420 |
| 30 | 443 |
| 32 | 465 |
| 34 | 486 |
| 36 | 508 |
| 38 | 529 |
| 40 | 549 |
Čas krmení:
- 1/2 ráno
- 1/2 večer
| Produkt č. | ROC-3343 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550743433 |
| Výrobce č. | 3343 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, kukuřice, rýže, pšenice, hydrolyzované živočišné bílkoviny, živočišný tuk, pšeničný lepek[1], rostlinná vlákna, řepné řízky, rybí olej, minerály, sójový olej, sušená rajčatová dřeň (zdroj lykopenu), fruktooligosacharidy, psyllium (slupky a semínka), glukosamin z fermentace, 0,1 % olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 25 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 3,7 % |
| obsah tuku | 13 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,3 % |
| EPA/DHA | 0,4 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 32.000 IE |
| vitamín D3 | 900 IE |
| taurin | 1,7 g |
| železo (3b103) | 45 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,5 mg |
| měď (3b405/3b406) | 14 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 58 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 135 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,1 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Golden Retriever Adult (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování