Royal Canin Chihuahua Adult Mousse 12x85 g, 1.020 g
Mokré krmivo pro dospělé čivavy od 8 měsíců
300,00 Kč
(294,12 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Royal Canin
Chihuahua Adult
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší čivavy od 8 měsíců
749,00 Kč(249,67 Kč / kg) -
Royal Canin
Chihuahua Adult Mousse 12x85 g
Mokré krmivo pro dospělé čivavy od 8 měsíců
300,00 Kč(294,12 Kč / kg) -
Royal Canin
Chihuahua Puppy
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata čivav do 8 měsíců
165,84 Kč 180,00 Kč(331,68 Kč / kg)
Vlastnosti
- Krásná srst
- Zdravé trávení
- Podporuje chuť k jídlu
-
čivava
Popis
Drobné čivavy jsou temperamentní společníci s náročnou povahou. Také z hlediska výživy jsou čivavy považovány za velmi vybíravé plemeno psů. ROYAL CANIN Chihuahua Adult Mousse je vhodné pro čivavy od 8 měsíců věku a bylo speciálně přizpůsobeno potřebám dospělých čivav.
Krásná srst
Chutné krmivo obsahuje živiny podporující zdravou pokožku a krásnou srst čivavy.
Zdravé trávení
Jemná receptura přispívá ke zdravému trávení.
Podpora chuti k jídlu
Pomáhá uspokojit apetit čivavy.
Doporučení ke krmení:
| Cílová hmotnost v kg | Množství krmiva |
| 1 | 1+1/2 kapsičky |
| 2 | 2+1/2 kapsičky |
| 3 | 3 kapsičky |
| Produkt č. | ROC-4381 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579001509 |
| Výrobce č. | 4381 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, obiloviny, rostlinné vedlejší produkty, oleje a tuky, minerály
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 8,5 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,1 % |
| obsah tuku | 5,6 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 2 % |
| vlhkost | 79,1 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 160 IE |
| železo (3b103) | 9 mg |
| jód (3b202) | 0,14 mg |
| měď (3b405/3b406) | 1,1 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 2,6 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 26 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Chihuahua Adult Mousse 12x85 g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování