Belcando® Junior drůbeží s vejcem, 400 g

Kompletní krmivo pro mladé psy

90,00 Kč

(225,00 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 400 g

Ještě 6 ks skladem

Doručení do středa, 07. října, pokud objednáte do neděle do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Od cca 3. měsíce života
  • S drůbežím masem a vejcem
  • Bez aromat, barviv a konzervačních látek
  • Vyrobeno v Německu

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Belcando® Adult Beef bez obilovin, 12,5 kg (12,50 kg)

Belcando® Junior drůbeží s vejcem, 400 g 90,00 Kč (225,00 Kč / kg)
Belcando® Adult Beef bez obilovin, 12,5 kg (12,50 kg) 2 099,00 Kč (167,92 Kč / kg)
Celková cena: 2 189,00 Kč
Popis

Toto kouzelné prémiové krmivo vezme Vašeho hladového psa od 3. měsíce života na zcela výjimečnou cestu chutí! Lahodné drůbeží maso z důvěryhodného zemědělství je zjemněno chutným vejcem a šetrně uvařeno. Bodlákový olej bohatý na nenasycené mastné kyseliny doplňuje tuto gurmánskou recepturu.

Chutné krmivo se obejde bez přidaných aromat, barviv a konzervačních látek.

Vyrobeno s láskou v Německu.

Doporučené dávkování/den:

Hmotnost (v dospělosti) < 3* 3-4* 5-6* > 6*
5-10 kg 200-300 g 300-600 g 400-700 g 400-700 g
10-20 kg 300-500 g 500-1000 g 700-1200 g 700-1200 g
20-35 kg 500-800 g 800-1600 g 1200-1700 g 1200-1800 g
35-65 kg 800-1200 g 1200-2400 g 1700-2800 g 1800-2800 g

*Věk v měsících

Produkt č. BCO-512125
Obsah: 400 g
EAN: 4002633512123
Výrobce č. 512125
Značky: Belcando®
Pokyny pro skladování: Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma.
Deklarace krmiva: kompletní krmivo
Vlastnosti produktu: bez aromat, bez barviv, bez konzervantů
Životní fáze: junior
Obecné pokyny: Barva se může lišit od vyobrazení na fotografii.
Složení

66 % drůbeží maso/srdce/játra/žaludky, 27,5 % drůbeží vývar, 4 % celé vejce, 1 % chia semínka, 0,5 % sušené vaječné skořápky, 0,5 % minerály, 0,5 % světlicový olej

Složení

Analytické složky

Složení
Protein 11 %
surový protein 0 %
obsah tuku 6,5 %
surový popel 2 %
surové oleje a tuky 0 %
surová vláknina 0,4 %
vlhkost 78 %

Výživové přísady

Složení pro/na 1 kg
vitamín D3 200 IU
vitamín E (all-rac-alfa-tokoferylacetát) 50 Milligramm
mangan (Síran manganatý, monohydrát) 2 Milligramm
zinek (Síran zinečnatý, monohydrát) 20 Milligramm
jód (Bezvodý jodičnan vápenatý) 0,2 Milligramm
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: BEWITAL Holding GmbH & Co. KG, Industriestr. 10, 46354, Südlohn, Německo, bewital.de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Belcando® Junior drůbeží s vejcem (čeština)

1 hodnocení v jiných jazycích

5,0 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
1 (100%)
4 hvězdičky
0 (0%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

1 hodnocení

Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.


K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder