Royal Canin German Shepherd Adult, 11 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší německé ovčáky od 15 měsíců
1 779,23 Kč 1 879,00 Kč -5%
(161,75 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje zdravé trávení
- Přispívá ke zdraví kůže a srsti
- Podporuje kosti a klouby
-
německý ovčák
Popis

Proč zvolit ROYAL CANIN German Shepherd Adult?
- Podporuje zdravé trávení
- Přispívá ke zdraví kůže a srsti
- Podporuje kosti & klouby

Proč speciální suché krmivo pro dospělé německé ovčáky?
Německý ovčák je považován za velmi aktivní a inteligentní psí plemeno. Každé plemeno má odlišné potřeby, kterým by měla odpovídat i přizpůsobená výživa. ROYAL CANIN German Shepherd je vhodné pro německé ovčáky od 15 měsíců věku a bylo vyvinuto s ohledem na potřeby tohoto plemene. Suché krmivo díky vysoce stravitelným L.I.P. bílkovinám a výběru speciálních druhů vlákniny přispívá k podpoře zdravého trávení. German Shepherd Adult navíc podporuje bariérovou funkci kůže díky speciálnímu komplexu živin a Omega-3 mastným kyselinám EPA a DHA. Tyto mastné kyseliny přispívají k péči o kůži a srst Vašeho psa a k podpoře jejich zdraví.
Německý ovčák je známý svou živou povahou a vysokou aktivitou. To může zatěžovat klouby tohoto velkého plemene. Proto je ROYAL CANIN German Shepherd Adult obohacen o speciální živiny, které podporují zdraví kostí a kloubů. Receptura zároveň přispívá k udržení zdravé tělesné hmotnosti.

Exkluzivní granule German Shepherd Adult mají navíc jedinečnou velikost a tvar, které jsou speciálně přizpůsobeny čelisti německého ovčáka. Tyto granule vytvořené na míru byly navrženy tak, aby podporovaly důkladné žvýkání. Speciální receptura krmiva zároveň zajišťuje vysokou chutnost pro německé ovčáky.

Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním výživovým potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN German Shepherd Adult nabízíte svému psovi kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► málo pohybu:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 26 | 284 |
| 28 | 300 |
| 32 | 332 |
| 34 | 347 |
| 36 | 362 |
| 38 | 377 |
| 42 | 407 |
| 44 | 421 |
► běžný pohyb:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 26 | 373 |
| 28 | 395 |
| 32 | 436 |
| 34 | 457 |
| 36 | 477 |
| 38 | 496 |
| 42 | 535 |
| 44 | 554 |
► aktivní:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 26 | 433 |
| 28 | 458 |
| 32 | 506 |
| 34 | 530 |
| 36 | 553 |
| 38 | 576 |
| 42 | 621 |
| 44 | 643 |
Čas krmení:
- 1/2 ráno
- 1/2 večer
| Produkt č. | ROC-3144 |
|---|---|
| Obsah: | 11 kg |
| EAN: | 3182550892759 |
| Výrobce č. | 3144 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
rýže, sušená drůbeží bílkovina, živočišný tuk, pšeničný lepek[1], kukuřičná mouka, hydrolyzované živočišné bílkoviny, rostlinná vlákna, minerály, řepné řízky, sójový olej, rybí olej, kokosový olej, droždí (zdroj mannan-oligosacharidů), glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 24 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 4 % |
| obsah tuku | 19 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,5 % |
| EPA/DHA | 0,4 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 28.900 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 48 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,8 mg |
| měď (3b405/3b406) | 15 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 63 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 144 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,11 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin German Shepherd Adult (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování